Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik hisznek a járványban és...

Akik hisznek a járványban és az oltásban, azok az emberek látják azért azt is, hogy az új világrend bevezetése zajlik a leple alatt?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy megoszlik az emberek rálátása. Én személy szerint a vírus létében hiszek, azt gondolom laboratóriumból került ki szándékosan, de maga a vírus valójában csak kevés emberre olyan veszélyes. Egy erősebb influenzához hasonlítanám, amiből lassan lehet kimászni, ha pedig valakinek súlyosabb betegségei vannak, ők nem is bírnak kimászni, így őket elviszi.

Ugyanakkor a vírus itt egy eszköz, amit egyben fel is használnak egy új világrend kialakítéséra, innen jött a "GREAT RESET". Tehát aki hisz abban, hogy ez teljesen politika mentes, akkor szerintem téved. Ez lehetetlen, hogy politikától mentes, valódi orvosi járvány legyen, hiszen a politika irányítja. Feltételezzük, hogy kiszáll a politika, mindenki saját maga szerint dönt, oltat nem oltat, védekezik, nem védekezik. A populáció szépen átfertőződik, de nincs semmivel sem nagyobb nyomás a valóságban, hiszen a média csak manipulálja az embereket és a félelem miatt lesznek betegek. Ebben biztos vagyok, mert egyszer volt pánikrohamom már és azt hittem meghalok, 160 volt a pulzusom és szorítás, nyomás volt a mellkasomban, remegtem, izzadtam, nem kaptam levegőt. Közben az ég egy adta világon semmi bajomat nem találták. Manapság pedig rögtön visznek a covid osztályra ha már ilyen van és hozzák a PCR pálcikát. Anno egy nyugtatóval lerendeztek és menj haza. Most mi ez ha nem egy új rendszer már eleve?


2021. okt. 11. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
És ha nem vagy covidos, akkor kapsz nyugtatót, és mehetsz haza. Több nyugtatót kéne szedned szerintem.
2021. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Burkoltan erre megy a jatek
2021. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Imádom az ilyen összeesküvés-elmélet gyártókat. Jót nevettem. Köszi.
2021. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Én is jót nevettem :)
2021. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gondolod a politikusok és a pénzéhes elitek meg akarnak téged szaros polgárként menteni és hosszú ideig élni hagyni? Ne viccelj, emiatt én rajtad tudok nevetni ha ezt elhiszed!
2021. okt. 11. 13:38
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Én teljes mértékben egyetértek a Kérdezővel. Csak a baj, hogy mire mindenre fény derül akkor már késő lesz változtatni. Csak remélni tudom, hogy az elkövetkezendő kb. 40 évemet még viszonylag nyugodtan le tudom élni.
2021. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Tudtok róla ugye, hogy azért van ez az egész vírus szituáció, mert az emberek hülyék és nem hallgatnak senkire?

Mondták, ne menj sehova. Mondták, hordjál maszkot. Mondták, moss kezet. Az emberek ennyi ellen lázadoztak. Aki betartotta ezeket, az le lett birkázva. És most az ilyen hülye lázadók írogatnak ilyen hülyeségeket mint a kérdező.

2021. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Remélem a kétkedők 20 év múlva is ezen az állásponton lesznek.
2021. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ezen az állásponton leszek.
2021. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Én az összeesküvés-elmélet hívőknek mindig ugyanazt szoktam mondani: menj el egy covid intenzív osztályra betegeket ápolni, lehetőleg maszk nélkül. Mitől félsz, hát nemcsak egy jó nagy kitaláció és hisztéria az egész?
2021. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!