Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik hisznek a járványban és...

Akik hisznek a járványban és az oltásban, azok az emberek látják azért azt is, hogy az új világrend bevezetése zajlik a leple alatt?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy megoszlik az emberek rálátása. Én személy szerint a vírus létében hiszek, azt gondolom laboratóriumból került ki szándékosan, de maga a vírus valójában csak kevés emberre olyan veszélyes. Egy erősebb influenzához hasonlítanám, amiből lassan lehet kimászni, ha pedig valakinek súlyosabb betegségei vannak, ők nem is bírnak kimászni, így őket elviszi.

Ugyanakkor a vírus itt egy eszköz, amit egyben fel is használnak egy új világrend kialakítéséra, innen jött a "GREAT RESET". Tehát aki hisz abban, hogy ez teljesen politika mentes, akkor szerintem téved. Ez lehetetlen, hogy politikától mentes, valódi orvosi járvány legyen, hiszen a politika irányítja. Feltételezzük, hogy kiszáll a politika, mindenki saját maga szerint dönt, oltat nem oltat, védekezik, nem védekezik. A populáció szépen átfertőződik, de nincs semmivel sem nagyobb nyomás a valóságban, hiszen a média csak manipulálja az embereket és a félelem miatt lesznek betegek. Ebben biztos vagyok, mert egyszer volt pánikrohamom már és azt hittem meghalok, 160 volt a pulzusom és szorítás, nyomás volt a mellkasomban, remegtem, izzadtam, nem kaptam levegőt. Közben az ég egy adta világon semmi bajomat nem találták. Manapság pedig rögtön visznek a covid osztályra ha már ilyen van és hozzák a PCR pálcikát. Anno egy nyugtatóval lerendeztek és menj haza. Most mi ez ha nem egy új rendszer már eleve?


2021. okt. 11. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
Akik szerint ez csak összeesküvés elmélet az mit gondol arról, mikor a járvány előtt közvetlenül megrendeznek egy világszintű koronapandémiás szimulációt amin részt vesz mindenki aki számít a politikusok tanácsadói vagy a mainstream média vagy a social média képviselői közül? És rá egy hónapra a valóságban is megtörténik és mindenki pontosan a szimuláción tárgyaltakat követi?? Mesélnétek egészen komolyan mi a meglátásotok az EVENT201 tekintetében?
2021. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Aztán arról mit gondoltok, hogy szintén közvetlenül a járvány kitörése előtt Dr Fauci és társai arról álmélkodnak ej de jó lenne valamilyen módon elfogadtatni az emberekkel a rendszeres oltogatást? Aztán de jó volna a hagyományos oltások helyett az új típusú oltásokat csak úgy piacra dobni de nem kellene tíz év a különböző fázisokra hanem egyből mehetnének bele a lakosságba? Ezekről hogyan figurázik az agyatok, légyszi erről is meséljetek, hogyan áll össze ez nektek a mainstream bolondjainak?
2021. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Azért akarják elfogadtatni a rendszeres oltogatást az emberekkel, mert néhány agyhalott még mindig meg van győződve arról, hogy autizmust okoz és nem hajlandóak beoltatni magukat. (Ezért is ütötte fel megint a fejét a kanyaró (többek közt) az elmúlt években. )

Az EVENT201-ról nem hallottam. Utána nézek, de szerintem csak az összeesküvés gyártók látnak bele túl sokat. Megint. ¯\_(ツ)_/¯

2021. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

13. Hülyeséget beszélsz, de nem is az volt a kérdés miért kell elfogadtatni az oltásokat!

A kérdés az, hogy mivel magyarázzátok magatoknak azt a bődületes egybeesést, mikor a világ férgei kívánnak valamit ami beváltaná a terveiket a rendszeres olthatóságunk elfogadtatásával vagy az új típusú oltások kísérleti fázisának kihagyásával kapcsolatosan erre valami pontosan precízen meg is történik és a fél világ (na nem ti) látja, vallja, hogy ez a valami márpedig kamu? Vagy mitől nem furcsa egybeesés nektek az, hogy valaki megrendez egy gyakorlatot valamiről ami kilátásban sincsen de véletlenül precízen pontosan az a valami egy hónapra rá varázsosan megtörténik és persze mindenki a gyakorlaton tanultakat alkalmazza is. És már megint az sem gyanús nektek, hogy irgalmatlan sok ember szerint világszerte ez megint csak kamu! Ez túl sok ember ahhoz, hogy teljesen hülye legyen mind, ráadásul tudósok tömkelege tartozik közéjük! Tehát a kérdés az az, hogyan lesz minden teljesen rendben, minden gyanún felül álló a ti elmétekben!

2021. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
10. Én ápoltam covidos beteget, köztük az édesanyámat. Maszk nélkül, lazán összezárva egy 60 m2-en. Covid osztályon dolgozott, mára nem kórházi dolgozó, ő nem engedte magát beoltani. Tudja, hogy a fele sem igaz annak, amit elétek tálalnak, nekem mindent elmondott, hogy amikor azt írták teltházas osztályok vannak, alig volt beteg, legtöbb demens, haldokló, eleve súlyos állapotú volt, csak áthozták őket onkológiáról stb. helyekről, szívelégtelenséggel, rosszindulatú daganatokkal. Így növelték a létszámot a covid osztályon ahol ő dolgozott, megjegyzem csak rámondták, hogy pozitívak. Szóval aki nem hiszi, az nincs beavatva abba, hogy ez nem csak összeesküvés-elmélet. Majd átlátja ezt pár év múlva mindenki csak akkor már késő lehet. De sokaknak szerintem ez lesz a normális már, hogy évente 4-5-6 oltás, korlátozás, megfélemlítés és így tovább.
2021. okt. 11. 19:38
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Felesleges erről beszélni. Ti egy összeesküvést láttok ott, ahol én emberi hülyeséget.
2021. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az a baj naiv vagy ha azt hiszed jót akarnak neked a politikusok és a gazdag elitek egy kisemmizett, rabszolgának ítélt polgárként, ahol már a szabadságjogodat is elvették és korlátozták az alapvető jogaidat, ráadásul KÍSÉRLETI vakcina beadását kötelezik, propagálják. Nagyapám nyugalmazott immunológus, de azt tanulta az egyetemen, hogy járvány alatt nem oltunk. Csodálkozik ő is ezen az eszement propagandán amit csinál. Megjegyzem ő sem oltatta be magát 76 évesen. Aki emögött nem látja a politikát és a szándékosságot, ott baj van.
2021. okt. 11. 19:57
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
azért ez már durva paranoid személyiségzavar.
2021. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%
az pedig hogy a járvány alatt nem oltatunk egy ostobaság. Szerinted a gyermekbénulást hogyan úszták meg anno?
2021. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes igazság a gyermekbénulásról ami nem tűnt el, csak nem diagnosztizálják, mióta oltanak rá másnak nevezik a bénulásos állapotokat és kész!

[link]

Nincs kevesebb lebénult gyermek, mindössze máshogy hívják a bénulásukat!

2021. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!