Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is azt tapasztalta, hogy...

Más is azt tapasztalta, hogy a maszkozós időszakban kevesebbszer beteg? Akkor is, ha tömegközlekedik.

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Tavaly ősszel egyszer sem hiányoztak a gyerekeim a suliból. Most már 1-1- hetet mindegyik csak szeptemberben.
2021. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Igen. Sőt, az influenza is elmaradt tavaly, és mivel a déli féltekén van hamarabb a flu, az onnan vett mintára készítik minden évben az oltást - így idénre nincs a szokásos módon betárazott szer (utána lehet nézni mondjuk nem biztos, hogy a Prosti Srácok is írnak róla), vagyis vaktában lövöldöznek.

De majd jönnek az okosokés megmondják, hogy #mindmeghalunk, főleg az oltás meg a maszk miatt.:)

2021. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én meg azt tapasztaltam,hogy egy 3 órás vonatozás után, maszkban... másnap reggelig folyamatosan köhögtem.

Összességében nem is hiszem,hogy a maszkok többsége, főleg az ilyen házilag készített rongyokból,hogy bármiféle módon is megvédene bármitől.

Főként,hogy a valamire való maszk nem is engem véd, hanem másokat tőlem

2021. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Amíg a "mások" is hordták, addig használt valamit. Mivel most még csak azok hordják, akik magukat féltik, a "mások" pedig, akik fertőzhetnek - nem, így igazán nem a legjobb a hatásfoka. Az FFP2 azért már valami, de abban 3 órát vonatozni... az azért komoly lehet. 30 percet beszélni sem bírok benne.
2021. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Nagyon hasznosnak tartom így ősszel, télen a maszkot, szuper volt, hogy egyáltalán nem voltam beteg. De most már nem merem hordani, mert túl sok a maszkellenes ember és félek, hogy megtámadnak vagy belémkötnek. Inkább az influenza, mint egy késelés ilyen baromság miatt.
2021. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem tartom egeszsegesnek a maszkhordast de azt viszont kar lenne tagadni, hogy segit a terjedest csokkenteni. Szemben az oltással ami szerintem nem valt be.
2021. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Előtte és utána is 0 volt.
2021. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem, most sokkal agresszívabb influenza van, gyerekem 3 hétig volt beteg, eddig sosem még nem volt ez az elmebeteg izoláció és maszkviselés. Csökken az ellenállóképesség, bűn a maszk és a távolságtartás! Én sosem hordtam maszkot és nem tartok távolságot, de beteg sem vagyok sosem. Koszos kézzel eszek, rágom a körmöm is sokszor, a koszt foggal szedem, ki a körmöm alól és a buszon is ha rám jön így teszek.
2021. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2021. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9


Nem lettél kevesebbszer beteg?

Én jóval.

2021. okt. 14. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!