Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hónappal ezelőtt mérettem...

Egy hónappal ezelőtt mérettem antitestet, és akkor kevesebb volt mint most, létezik hogy közben még egyszer átestem a covidon ?

Figyelt kérdés
Még nem oltattam,most akartam,csak gondoltam nézetek előtte egy antitest szintet mert áprilisban voltam covidos,és most több az antitestem mint a covid után. Gondolom magától nem termel a szervezet, csak ha találkozik a vírussal.
2021. okt. 13. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Az emberek többsége úgy esik át a covidon, hogy észre sem veszi. Ezért is kár ezeket a korlátozásokat, teszteket, meg igazolványokat erőltetni.
2021. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
69%

#1

"Az emberek többsége úgy esik át a covidon, hogy észre sem veszi." "Ezért is kár ezeket a korlátozásokat, teszteket, meg igazolványokat erőltetni."

Ha nem "erőltetik" ezeket, akkor az emberek "kisebbsége" majd eldugítja a kórházakat és a járványellenes intézkedések nélkül túlterheli a hamvasztókat is.

Nézd meg ezeket a görbéket:

[link]

Mitől változna meg a meredekségük, ha semmit sem csinálunk?

2021. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

-Ugyanott mérted? (Lehet más a mértékegység)

-Mérési hiba is lehet, ha nem drasztikusan több (tehát ha mondjuk áprilisban mértek 200-at és most 205, akkor az simán lehet h hibás mérés).

2021. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyanott mérettem, 1 hónapja 3,5 volt,most 16,28 és pozitív.
2021. okt. 13. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint te hiszel a húsvéti nyúlban és a mikulásban is. Várd is, mert nemsokára jön.
2021. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni mindkét leletet, ha pontosan egyforma (ugyanaz a teszt neve, mértékegysége, a határérték, értelemszerűen ugyanabban a laborban készült), akkor ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy ismét találkozott a szervezeted a vírussal.

Hol méretted egyébként?

2021. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyanott mérettem, az októközpontban a Váci úton
2021. nov. 20. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első mérés mennyivel volt a COVID után? Mert idő kell az antitest szint megemelkedéséhez, több hét. Lehet, hogy az első mérés még nem a csúcs volt.
2021. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!