Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik, hogy egy napig...

Létezik, hogy egy napig voltam korona vírusos?

Figyelt kérdés

Általában nem vagyok beteges, a kori vírus is eddig elkerült. Viszont nemrég egyik reggel úgy ébredtem, hogy nagyon rosszul éreztem magam, étvágyam sem volt, belázasodtam, fájt a fejem és a végtagjaim és nem is csillapodott a nap folyamán. Teljesen azt hittem, hogy elkaptam a koronát.

Aztán ez másnapra teljesen elmúlt, azóta sincs semmilyen tünetem, még csak fáradékonyabb se vagyok.

Mi a fene lehetett ez? Még sosem volt ilyen "24 órás" influenzaszerű tünetekkel járó betegségem. Lehet hogy egy nap alatt szerencsésen túlestem a koronán, vagy ez kizárt?

Menjek orvoshoz, tudom! De biztonsági okokból egy darabig még nem mennék emberek közé.


2021. máj. 22. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem esel át a covidon... Attól még, hogy nincsenek tüneteid a vírus benned van - már ha egyáltalán tényleg elkaptad -. Ha attól tartasz, hogy megfertőződtél és biztosra akarsz menni, akkor három opciód van.

1. Felhívod a háziorvosodat. (Bár erősen kétlem, hogy emiatt tesztet rendel el.)

2. Magán úton csináltatsz tesztet.

3. Önkéntesen 10 napig karanténban maradsz.

4.

2021. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!