Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem létezik oltásellenes...

Miért nem létezik oltásellenes /vírusellenes (hülyeség elleni ) védőoltás?

Figyelt kérdés
Az emberek teljesen megvannak bolondulva… akkora cirkuszt csinálnak ebből… persze régebben soha nem volt gond ebből hogy az oltásnak pl mellékhatása van. Emlékszem amikor gyerekkoromba megkaptam az egyik kötelező oltást lázas lettem utána stb.. mégse panikoltunk h “Uristen ennek van mellékhatása”… Az egész egy hiszti amit az oltásellenes propaganda művel , miközben szembe mennek a tudományos tényekkel.. Sajnos az emberi hülyeség mindig is gátolta a tudomány fejlődését…

#oltásellenes #Hülyeségellenioltás
2021. okt. 9. 07:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Sokan szeretnék, hogy az oltás olyan problémamentes legyen, mint például bekapni egy c vitamint.
2021. okt. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 mantis religiosa ***** válasza:
20%
Létezik, de csak olyanok kaphatják meg, akik gyerekkorukban már kaptak jóság-injekciót!
2021. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert adnak ennek alapot. Én bevagyok oltva, szóval nem vagyok oltásellenes.

Ugyanakkor azt kérik, oltsd be magad mások érdekében, az bukik azon, hogy ugyanúgy elkaphatod és átadhatod, csak nálad enyhe tünetekkel jár a betegség. Minden erős immunrendszernél oltás nélkül is enyhe tünetekkel jár a betegség, és ezen bukik az, hogy "oltsd be magad mások érdekében". A kötelező védőoltások, amiket anno gyerekként megkaptunk, sok év alatt kifejlesztett, nagyon sokat tesztelt védőoltások. Ez a védőoltás, amit most kaptunk, gyorsan kifejlesztett védőoltás, amivel csak Magyarországon 5 millió embert úgy oltottak be, hogy még kísérleti fázisban volt, (mindegyik!). Szerintem ez az alapja elsősorban a némileg intelligensebb embereknél. A segghülyék meg nyilván a chiptől vagy valamiféle beadott vírustól félnek.

Én megértem azokat is, akik elutasítják az oltást! Azzal nem értek egyet, hogy bármiféle korlátozást is bevezetnek, hogy kollektíve, azzal végképp nem, de én az oltatlanok esetében sem vezetnék be korlátozásokat. Így döntött, hogy nem oltja be magát, nem korlátozhatod emiatt semmiben sem az oltottal szemben(!), mert annak van egy olyan rossz szájíze, mintha kényszeríteni akarnád ebbe.

Elsősorban a médiának kellene végre abbahagynia azt, hogy a vírust használja föl politizálásra! Mert rég letudtuk volna már ezt, ha Európában nem ilyen hitvány sz-r lenne a média, hogy feltétlen valahová húz, illetőleg gyak. ahová húz, azt az oldalt a maga nyersességével és erőszakosságával gyak. folyamatosan radikalizálja!

Ha nem csinálnának abból politikát, hogy mekkora a halálozások száma, (azaz nem minden országban a kormány számlájára írnák ezt), akkor pont le lenne sz-rva ez az egész! Aki akarja, az beoltja magát, aki meg nem, annak úgy gondolom, hogy ha máshol nem, de Magyarországon biztos jut lélegeztetőgép, ha szüksége van rá.

Egy biztos, hogy a szívnek odab.sz rendesen ez az oltás, ezt a saját bőrömön érezhettem, és ugyanígy járt több rokonom is, teljesen felborítja a vérnyomást, a szívritmust azoknál, akiknél ez gyógyszeresen van korrigálva!!! (nem az egészségeseknél!). Nekem ezen kívül 3 hónapig fájt tőle a fejem, napi szinten! Van olyan a rokonságban, akinél kiütések lettek (de neki eleve van bőrallergiája, csak az oltás után kijött rajta az, ami régóta kezelve van és kordában van tartva!) Szóval azért vannak gondok ezzel az oltással azoknál, akik nem teljesen egészségesek! A magas vérnyomás pl. tipikusan az a betegség, ami nem jár tünetekkel, azt nem érzed, az tud kezeletlen lenni akár évekig is, simán... Egy olyannál, akinél ez nem kezelt, és annál rúgja meg a vérnyomást ez az oltás, abból bizony simán bír stroke vagy akár halál is lenni! Szóval e tekintetben érzek némi felelőtlenséget az egészségügy részéről, globálisan, nem csak itthon!

2021. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Van ilyen, úgy hívják tanulás. Amíg vannak tanulatlan emberek, addig oltásellenesek is
2021. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

4. Így akartad írni.

Van ilyen, úgy hívják tanulás. Amíg vannak tanulatlan emberek, addig oltás hívők is

2021. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Vége a vadászkiállításnak, megszaporodtak az okos kérdések nagyon "okos" emberektől. Indul a propaganda minden szinten?
2021. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonymousreview60 ***** válasza:
34%

A hülyeség egy komplex mentális képesség hiányának kialakulása, és van ellene oltás. Úgy hívják, hogy oktatás és tanulás. Sajnos sok ember ezt a kettőt egy idő után abbahagyja, mert sok tudatos energiát igényel. Ez nem készíti fel az "immunrendszerüket" a mostani, nagyon fejlett kórokozók elleni fellépésre.

Összességében kijelenthető, hogy az embereket sokkal több inger éri ma mint amire az idegrendszerük úgy általában is - de minimum a mai oktatási/nevelési módszerek mellett - fel van készülve. Emiatt az intuíció/ösztön rendszer dönt, sokszor tévesen, mert a hülyeségek kiötlői pont ezekre a vakfoltokra mennek rá.

2021. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%

5-ös nem, nem így akartam. Mi tanult emberek mind beoltattuk magunkat, nem gyanús ez neked? Mi, akik tanultunk is biológiát és a miérteket is tudjuk, nem csak a szánalmas komment írogatáshoz és lepontozgatáshoz értünk :)


Sajnos mindig lesznek hozzad hasonló buta emberek

2021. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Igen, valóban hatalmas cirkuszt csinálnak, de nem azok akik nem kérnek az oltásból, hanem azok akik nem tudják elfogadni ezt. Ez egy önkéntes oltás, senki nem tartozik magyarázattal a másiknak miért nem kéri az oltást. Miért is kellene érvelni vagy magyarázkodni bárkinek?
2021. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Mi vagyunk az értelmiség mert beóttauk magunkat, és a többi ember buta műveletlen mert nem kell nekik azótás. De mi majd elmagyarázzuk nekik mennyire ostobák és próbáljuk rájuk erőltetni hogy nekik is jó legyen.
2021. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!