Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint kezdődik a H1N1 mizéria...

Megint kezdődik a H1N1 mizéria, kinek mi a véleménye? Oltattok vagy nem? Van aki megváltoztatta a korábbi véleményét és most már másképp áll hozzá? (oltottak és oltás ellenesek)

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 11:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Már bevallották, hogy az egész H1N1 csak rémhírkeltés volt, és sokkal kevesebben haltak meg benne, mint a rendes influenzában. Akkor sem oltattam, most sem fogok.
2010. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mivel kevesen dőltek be ennek a hisztinek, és akik nem, azok továbbra sem fognak, így próbálják újra bepalizni azokat, akik oltottak. ("az oltás csak fél évig hat")... szerintem most is lesz nyereségük.
2010. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Én tavaly oltattam, de csak magam és csak azért, hogy ha a kisfiam elkapná (őt nem oltattam, mondván, hogy nem tudni, milyen mellékhatásai lehetnek), szóval ha beteg lenne, akkor tudjam ápolni, nehogy én is beteg legyek tőle. De idén biztos nem fogok oltatni az egész egy nagy kamu szerintem.
2010. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%

Én sem oltattam és most sem fogom beoltani magam!

Szerintem az egész egy nagy kamu....más betegségben sokkal többen meghalnak nap mint nap.

2010. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
sose voltam influenza ellen beoltva és még élek, bár lekopogom.szerintem idén se oltom be magam.
2010. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem oltattam, és idén sem fogok, az egész családom eü.-s, mégsem oltattunk, és annak ellenére , hogy betegek között mozgunk senki sem lett beteg , sőt az egész munkahelyemen nem volt ilyen betegség(mentők)
2010. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt, hogy oltassak. Tavaly gondolkoztam rajta, de idén gondolkozni sem fogok. Botrány az egész.
2010. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem oltattam,és nem is oltatnék!

Úgy kezdték"Nem teszteltük,de nincs mellékhatása"????.

Gyengébb mint a szezonális,mégis jobban ijesztgettek vele!

Külön VIP oltóanyag is van,amit te kaphatsz csak "TESCÓs"

Ez csak üzlet volt!Nem csodálkoznék,ha a gyógyszergyártó kísérletezte volna ki a vírust is!

2010. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem oltatom be magam. Cukorbetegként ajánlgatták mindenhol, de eszemben sincs. Amúgy is, szerintem nevetséges, hogy az főhír volt esténként, újabb 3 halálos áldozata van a hininek... Ja, 200 kilós, vagy agybeteg, vagy nincs veséje vagy hasonló, aki amúgy is elpatkolt volna 1 éven belül. Undorító, hogy manapság mit meg nem tesznek, hogy hasznot húzzanak az emberekből, és a sok sci-finek meg nem hisznek, pedig szerintem előbb-utóbb ez a sok szrság vissza fog ütni, de keményen. Nem kéne ezt csinálni, oltani, műteni, kísérletezni... Baromság.
2010. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Van egy mentős ismerősöm,akik középiskolás fiút vittek be a kórházba,semmi baja nem volt,beoltatta magát 3 napra rá kampec!Hallottatok róla?Nem hiszem!Bezzeg ha nem oltatja be magát,és H1N1ben hal meg zengne tőle a média!
2010. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!