Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet,hogy tényleg "működik"...

Lehet,hogy tényleg "működik" a vakcina? -Kb 3 hete az egész család felváltva beteg.Jó,nem haldoklanak,de azért nem szerettem volna a helyükben lenni.Nálam semmi..ami ritka

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

És mi a kérdés?

Tudod, attól hogy még nyertünk egy új vírust, a többi még nem szorul háttérbe.

Ősz van.

2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerencse, hogy a kovidon kívül nincs vírus és nem jellemző, hogy ősszel az emberek többsége kidől valami nyavajától...
2021. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Értem, ha az egész család felváltva beteg akkor működik a vakcina. Logikus.
2021. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A beoltott családtagok betegek? Vagy mit akaraz kihozni ebből?
2021. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Az oltás után az immunrendszer sakkba kerül, legyengül. Ilyenkor könnyen fertőződik az ember más vírusokkal. RSV járvány van most, az egy óriássejtes RNS vírus, hasonló lefolyású, mint a covid, csak abból nem csinálnak cirkuszt. Abban sajnos kisgyerekek, csecsemők halnak meg néha, és az oltás nem kötelező ellene, még csak nem is ajánlott, az én gyerekem előtt mikor baba volt, meg sem említette se az orvos, se a védőnő. Nem adattam volna be már azt neki, de elkapta és szegény 1 hónapig köhögött, lázas volt, mi is elkaptuk és nagyon megszenvedtük. Tehát nem csak a covid van ami ilyenre képes, azt csak a politika adja be, kell valami ürügy nekik a célokhoz.
2021. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Lehetséges. Az én ismerősi körömben is csak azok voltak most betegek, akik oltottak, az olttlanoknak kutya bajuk sem volt.
2021. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:26

Igaz,minden ősszel terjed valami vírus,de ennyi ember soha nem volt beteg a környezetemben mint most kb 1 hónapja.Hogy covid e vagy nem,azt nem tudni,mert alig tesztelnek a h.orvosok.

2021. okt. 15. 16:45
 8/11 A kérdező kommentje:

20:40

Sajnálom ha nem értetted a kérdést...

2021. okt. 15. 16:46
 9/11 A kérdező kommentje:

13:34

Oltva vagyok,és nem kaptam el semmit,pedig a környezetemben szinte mindenki beteg.Oltott is és a nem oltott is.

2021. okt. 15. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
A sok izoláció és maszkhordás kiszelektál különféle vírusokat. Eddig a normális élet során a vírusok cserélődtek köztünk folyamatosan mert nem volt gátolva maszkokkal, távolságtartással. Megzavarták ezek az idióta korlátozások a megszokott természet adta dolgokat és most isszuk a levét. Beteg mindenki és ez csak a kezdet!
2021. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!