Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt olyan köztetek, hogy...

Volt olyan köztetek, hogy pozitív COVID tesztetek volt és tüneteitek is jelentkeztek, a tünetek elmúlása után elmentetek még egy tesztre, és még mindig pozitív volt?

Figyelt kérdés

Az első teszt vagy a tünetek vége után mennyi idővel volt még mindig pozitív a teszt?

Illetve ezután megint karanténba kerültetek?


2021. okt. 16. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kellett, mivel kórházba kellett mennem más jellegű betegség miatt, és ahhoz negatív PCR kellett.

Február 19-22 közt fertőződtem. 24-én jött az első tünet, de akkor reménykedtem, hogy csak nátha. Március 2-án volt a pozitív gyorsteszt.

Szegedre küldött PCR minta 13-án már negatív. Pár nappal később, a Pestre küldött minta pozitív lett. Utána zsinórban mind pozitív. Április 24-én sikerült végre újra negatívat produkálni.

Újra nem kerültem karanténba, ugyanis nagyon jól tudják, hogy sokan még sokáig pozitív PCR eredményt kapnak.

2021. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban volt a fertőzésem. Április 4-én pozitív lettem gyors teszt majd PCR alapján is, és 14-én járt le a karanténom. 16-án teszteltek megint PCR-rel, még pozitív volt, de azt mondták már nem fertőzök elvileg. Munkába viszont nem mehettem még, a következő tesztet 21-én csinálták, az már negatív volt. Tüneteim nem nagyon voltak, folyt az orrom kicsit és fáradtabb voltam, mint egy sima náthában. Régen lázas, betegen is mentem dolgozni ha muszáj volt.
2021. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!