Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik szerint hazugság az...

Akik szerint hazugság az oltás utáni halálozás, azok néznek ezzel kapcsolatos adatokat is vagy csak a szűk környezetükre alapoznak?

Figyelt kérdés

[link]


Itt például egy 20 éves lány esetét vizsgálják, illetve írnak elismert esetről is, ami boncolás során feltárta hogy a halált a vakcina idézhette elő konkrét. Most akinek ez csak egy eset, ha neki a szülei lennének azok vagy a gyerekei, akkor is "csak" egy ritkaságnak venné? Szerintem jóval több ilyen van és sokat nem ismernek el, hiszen infarktusban, embóliákban vezetünk a halálozási listán. Az viszont nekem felettébb gyanús, hogy nekem is olyan ismerősöm halt meg váratlanul 1 héttel pfizer oltás után, akinek addig semmi baja nem volt és szívrohamot kapott. Ráadásul sok helyen a vérrögöt okozó hatását is feszegetik a vakcinák esetén.


Van családon belül oltott, akinek semmi baja azóta sem. De azért azt nem mondom, hogy másnak már nem lehet baja és esetleg nem halhat meg miatta.


2021. okt. 17. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Mindjárt jönnek az oltáspártiak, hogy nem is amiatt halt meg.😅

Figyelj, szerintem rég rossz, ha bizonyos cikkekben azt kell magyarázni, hogy "dehát a fogamzásgátló tabletta is ugyanannyira okozhat vérrögöt, mint a vakcina".

De a gyógyszerről eldöntöm, hogy szedem-e, az oltást meg rám akarják tukmálni minden áron.

Na mindegy, most még szinte minden happy, még csak pár hónapja kapták meg az oltásokat. De mi lesz 5-10 év múlva? Arra nem gondolnak?

2021. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Azok a médiára és a politikusokra alapoznak, hiszen azok sosem hazudnak.
2021. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Senki nem mondja, hogy nem lesz utána haláleset.


120000-ből 1-nél alakult ki trombózis, ami halálos kimenetelű volt. Ez nem sok, kár érvelni "bezzeg ha a te gyereked lett volna" dologgal. Állítsd párba azzal, hogy hány életet mentett meg, rögtön árnyaltabb lesz a kép.


Ennél nagyjából bármi nagyobb eséllyel öl meg. Ilyen alapon soha életedben ne vegyél be több gyógyszert, és minden létező orvosi ellátást utasíts el, hiszen nagyobb az esélye, hogy az okoz majd valamit. Ne menj röntgenre, CT-re mert káros a sugárzás, vagy a kontrasztanyag kiválthat anafilaxiás sokkot.


"Figyelj, szerintem rég rossz, ha bizonyos cikkekben azt kell magyarázni, hogy "dehát a fogamzásgátló tabletta is ugyanannyira okozhat vérrögöt, mint a vakcina".


De a gyógyszerről eldöntöm, hogy szedem-e, az oltást meg rám akarják tukmálni minden áron"


Gondolom a 18 kötelező védőoltásnál is értékelted a helyzetet és nyilatkoztál arról, hogy adják be. Na persze. Pedig van közöttük olyan vakcina, ami okozott:

- Brachialis neuritist

- Guillain–Barré-szindróma

- Perifériás neuropátia

- Sclerosis multiplex

- Encephalopathia

- Angioneurotikus ödéma

- Bénulás

- Agyvelőgyulladást


És még sorolhatnám.

2021. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Kedves #3 semmilyen védőoltást nem adattam be soha.

A szüleim adatták be őket, amikor még nem volt beleszólásom,de köszi az aggódást.

2021. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

"A szüleim adatták be őket, amikor még nem volt beleszólásom,de köszi az aggódást."


És ők is gondolom szépen átnyálazták az alkalmazási előiratot, betegtájékoztatót, kértek 2. orvosi szakvéleményt. Ezen felül elolvasták a klinikai vizsgálatok adatait, elemezték a hosszútávú mellékhatásokat, majd azután döntöttek gondolom.


Még véletlenül sem bízták rá a gyerekorvosra, akinek végülis ez a szakmája.


Btw. ha szüleid ellenkeztek volna, akkor is beadták volna így vagy úgy, mivel kötelező és OKOZZA a fenti mellékhatásokat.

Tehát csak és kizárólag akkor úszhattad meg volna, ha van róla orvosi szakvélemény, hogy nem ajánlott.


Mellesleg nem tudom miért érzitek azt, hogy kényszerítve vagytok a beadatásra. Miért is? Max buliba nem mehetsz el, de azon felül sehol nincs értelme a védettséginek. Magyarország a legliberálisabb ilyen szempontból. Nyugaton kb. a boltba sem mehetsz ki lassan oltás/teszt nélkül.

2021. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Én oltott vagyok és azon a pár napon kívűl amikor megkaptam nem foglalkozok vele. Megkaptam, kész. Ha te nem kéred mert így döntöttél akkor miért foglalkozol vele? Nem mindegy akkor? Eldöntötted nem kéred. Mennyien halnak meg éhezésben, balesetben, méhcsípésben, ezer másban. Nem szabad ennyire hipochondernek lenni, valamikor meghalunk, nyilván nem mindegy mikor, de ha úgy van akkor sem tehetünk semmit. Sokan félnek az oltástól, de szívja a cigit mint a h.ülye, issza a pálinkàt, részegen vezet. Ez miért más? Ebben is meghalhatsz.
2021. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Százból 2-3 halott és 5-10 súlyos akár maradandó betegség: igen, jöhet

120000-ből 1 halott: botrány, csúnya gonosz oltás...

Meg amikor a tüskefehérje egy kis részétől jobban félnek mint az egész "élő" vírustól..

Ostaba, ostoba, de miért vagy ennyire ostoba?

2021. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem félek és ostoba sem vagyok, egyszerűen voltam benne és nem lettem beteg. Ezért nem értem mire a pánik és a kockázatvállalás egy emberkísérletben.
2021. okt. 17. 20:20
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Ezek szerint egyszerűen nem érted. Ha az oltás emberkísérlet, akkor a vírus sokkal inkább az. Ami az oltásban benne van az a vírusban is..
2021. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Beoltottak a világon kb 3 milliárd embert, ezzel potenciálisan, de nem bizonyítottan összekapcsoltak néhány halálesetet. Ezzel szemben a covidban meghaltak 5 millióan. Erről ennyit.
2021. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!