Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes a harmadik oltást...

Érdemes a harmadik oltást beadatni?

Figyelt kérdés

Meredeken felfutó tendenciát mutat a hazai járvángörbe, így gondolkozom a 3. oltáson. Júniusban kaptam meg a 2. dózis Astra-t, azóta gondolom, romlott a védelem.

Érdemes esetleg előtte antitest vizsgálatot ellenőrizni? Ha minden ok, akkor felesleges a 3. oltás.

Mik a tapasztalatok?



2021. okt. 18. 12:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
12%

Az ertelmes valasz le van ponrotva, hogy ne fajjon a penzkidobas. Oke.

Okosabbak vagytok orvosoknal

2021. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

"most hogyhogy ennyire el vagytok bizonytalanodva?"

Nem abban bizonytalanok, hogy volt-e értelme az első két oltásnak (nagyon jól tudják, hogy volt!), hanem abban, hogy mikor jöjjön a harmadik.

2021. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
60%
Hááát... én még az elsőt se adattam be és nem is fogom. Voltam koronavírusos elvileg, mert nézettem antitestet IgG ami nálam 433 volt. Valamikor tavaly decemberben volt 2-3 napos torokfájásom, nem tűnt fel, de ezek szerint az covid lehetett ha ennyi antitestem volt még júniusban mikor nézettem. Nekem a laboros mondta, hogy be ne oltassam magam, teljesen felesleges, védett vagyok, főleg, hogy ez azt igazolja, hogy a teljes vírus miatt lettem védett nem úgy mint egy oltás ahol csak a tüskeproteint lövik be. Szerintem 3. oltást nem kell pfizernél, mert keresztanyuméknak az orvos mondta, hogy nem kell 3.
2021. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
41%

"3. oltást nem kell pfizernél, mert keresztanyuméknak az orvos mondta, hogy nem kell 3."

Minden szervezet más. Az, hogy nekik nem kell (egyelőre), nem jelenti azt, hogy másoknak sem.

2021. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
35%
Ismi most jött ki a kórházból, egyedül ő nem volt beoltva😄, a másik 29 be volt 2x is. Kamuznak nektek.
2021. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Igazából ez az én hibám, hogy értelmes, józan gondolkodású emberek válaszaiban reménykedtem.


Aki vette a fáradságot és érdemben válaszolt, nekik köszönöm. Eredményeket inkább privátban várom, ide felesleges a továbbiakban kommentelni.

2021. okt. 19. 10:08
 17/37 anonim ***** válasza:
51%

16-os,az idő nemsokára megmutatja, melyik oldalnak volt józan gondolkodása.

15#

2021. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Az első kettő sem volt érdemes. Nézd meg hány celeb beteg most covidban úgy hogy be voltak oltva.
2021. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
29%
Csak a média által irányított, gondolkodásképtelen birkák oltakoznak. De ők minden évben fognak még kettőt hármat kapni. Tehát neked kérdező, mindenképpen érdemes.
2021. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
47%
#17: Senki nem mondta, hogy oltás után nem lehet elkapni, csak nem lesz olyan súlyos, és nagy mértékben csökkenti a kórházba kerülés vagy halál esélyét, de ti segghülyék vagytok, csak mantrázni tudjátaok a baromságaitokat.
2021. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!