Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes a harmadik oltást...

Érdemes a harmadik oltást beadatni?

Figyelt kérdés

Meredeken felfutó tendenciát mutat a hazai járvángörbe, így gondolkozom a 3. oltáson. Júniusban kaptam meg a 2. dózis Astra-t, azóta gondolom, romlott a védelem.

Érdemes esetleg előtte antitest vizsgálatot ellenőrizni? Ha minden ok, akkor felesleges a 3. oltás.

Mik a tapasztalatok?



2021. okt. 18. 12:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Én éppen ma csináltattam antitest vizsgálatot. Várom az eredményt.

Én áprilisban kaptam mindkét oltást.

2021. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mit kaptál áprilisban? Megtennéd, hogy az eredményeket ide vagy pm-ben elküldöd? Kíváncsi lennék rá. Köszönöm.
2021. okt. 18. 12:38
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Én is kíváncsi vagyok, első. Májusban kaptam Pfizert.
2021. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

Szputnyikot kaptam.

Ha meglesz az eredmény, megírom. Pár nap.

2021. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
43%
Mar az elsot se volt érdemes
2021. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Megérkezett az ügyeletes Superman.


Köszönjük, hogy rövid hozzászólásod formájában a tudtunkra adtad a véleményed, de légy szíves, ezeket hagyd meg a konteós csoportjaidnak, ott bizonyára van erre igény. Itt nem volt ilyen kérdés.

2021. okt. 18. 12:56
 7/37 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges ez a teszt. Nem jelent semmit. Csak penzkidobas orvosok szerint.
2021. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%

Mivel teljesen egyénfüggő, kinek hogy reagál a szervezete az oltásra, vagy a fertőzesre, ezt így nem lehet megmondani.

Az antitest tesztelről mondogatják, hogy semmi értelme, de akkor igazábol az elész oltasosdinak sincs, legalabbis a Pfizernek semmiképp, mert az csak olyan antitestet termel, amit ilyenkor mérnek...

2021. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes.
2021. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
6, akkor továbbra is szopjatok be a mediacumit, ha eddig büszkén pattogtatok minden szóra akkor most hogyhogy ennyire el vagytok bizonytalanodva? rajottetek h csúnyán at lettetek baszva mi?
2021. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!