Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes a harmadik oltást...

Érdemes a harmadik oltást beadatni?

Figyelt kérdés

Meredeken felfutó tendenciát mutat a hazai járvángörbe, így gondolkozom a 3. oltáson. Júniusban kaptam meg a 2. dózis Astra-t, azóta gondolom, romlott a védelem.

Érdemes esetleg előtte antitest vizsgálatot ellenőrizni? Ha minden ok, akkor felesleges a 3. oltás.

Mik a tapasztalatok?



2021. okt. 18. 12:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%

20-as, ott írtam a 15-ös kommentben, hogy a kovid osztályon egyedül volt oltatalan, a többi 29 2x oltott volt😄, gondolom ezek poénból voltak a kórházban és nem a tüneteik, állapotuk miatt.

Tudom, én vagyok a segghülye😄

2021. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is van ilyen infóm, igaz én külföldön élek. NY állam egyik kórháza: az elmúlt két vagy 3 hónap során 400 betegből 2 volt oltott. Nagyon megbízható személytől tudom.
2021. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
68%

"Ismi most jött ki a kórházból, egyedül ő nem volt beoltva😄, a másik 29 be volt 2x is. Kamuznak nektek."

Sokkal nagyobb esély van rá, hogy az ismid kamuzott és/vagy azok, akik neki azt mondták. 😄😄😄

2021. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
33%
Ha valamit állandóan hallasz a médiában, akkor elhiszed, különösen akkor, ha meg is vagy félelmitve. Gondolkodj, Aug 20, foci bajnokság, pápalátogatás, nemzeti vágta, vadászati világkiálítás rengeteg ember, semmi járványügyi előírás, mégsem volt tömeges megbetegedés, sőt szinte semmi. Most jön a okt 23 és megint semmi korlát nélkül rendezik meg. A politika a járványt felülbirálja, befolyásolja, irányítja. A járvány tőle kér engedélyt!🤣🦠Na de most figyelj, már elkezdték mondani, hogy egyre több a beteg, oltakozzanak be. Viszont okt 23 után, mivel nincs semmi fontos politikai megmozdulás, be fog törni a delta variáns. 🦠🧨🎖Maszk, korlátozások,stb. Romániában dúl a járvány, de a határon nem jön át, mert itt még programok vannak, a politika nem engedi! De nagyon sok szófogadó álampolgár van, aki elfogadja a hatalmi kényszert és oltakozik. 😱Jó gyerekek vagytok!🎖
2021. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy a tavasszal, kora tavasszal beadott oltásoknak éppen kezd elmenni a hatása, ezért kell a harmadik is. Nem egy életre szólt az első két oltás.


"a másik 29 be volt 2x is. Kamuznak nektek.""

Inkább neked kamuznak.

2021. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
21%

Úgylátszik a gyk-n is megjelentek a fizetett trollok, bérkommentelők.

Mert azt nem hiszem el, hogy valaki annyira hülye legyen, hogy a világis tények ellenére is nyomja tovább a megmagyarázhatatlant😄

A 24-est lepontoztátok mert leírta a tényeket😄

Nem baj, az oltást kivenni nem tudjátok már, jön a 3. majd a 4. és így tovább....

Előbb hiszek egy ismerősömnek, aki bent volt, beszélt a többi beteggel, egészségügyi személyzettel, mint a médiának, akit be sem engednek, még a közelébe sem a kovid osztálynak.

Amúgy a betegek és a személyzet is ugyanazt mondta!

21#

2021. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
9%

aztan a végén gyakrabban jartok oltasert, mint mekibe

jo az nektek😂

2021. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
60%

"Aug 20, foci bajnokság, pápalátogatás, nemzeti vágta, vadászati világkiálítás rengeteg ember, semmi járványügyi előírás, mégsem volt tömeges megbetegedés, sőt szinte semmi. Most jön a okt 23 és megint semmi korlát nélkül rendezik meg."

Hát épp ez az! Az ellenzék azt mondta, hogy már aug. 20. után be fog robbanni a járvány, csak Viktorék még nem akarják! Aztán azt, hogy majd a focibajnokság után, mert Viktoréknak még az is kell, de aztán már nem lesz mese, mert attól aztán majd annyira durván berobban, hogy csak na. Aztán, amikor még mindig nem robbant be, jött az újabb szöveg, hogy a pápalátogatást még hagyni akarják lezajlani, de attól aztán valami iszonyat brutál módon be fog robbanni a járvány, majd meglátjuk. Amikor attól se robbant be, akkor jött az újabb szöveg, hogy majd a vadászati kiállítás után hú, de be fog robbanni!


Nem unjátok még? :DDD Szerintetek egyfolytában maszkban kellett volna élnünk eddig is, rettegve, de a járványügyisek igenis jobban tudják, mint ti. Égés már megint... :D


"most figyelj, már elkezdték mondani, hogy egyre több a beteg, oltakozzanak be."

Te nem figyeltél: tavasz óta mondják, hogy oltakozzanak, oltakoznak is szép számmal az értelmesebbek, pont ezért nem kell rettegni, pont ezért nem kell kötelező korlátozásokat bevezetni még mindig. :))

2021. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Az Európai Gyógyszerúgynökség nemrég kiadott ajánlása szerint Pfizer és Moderna oltások esetén a második oltást követő 6 hónap elteltével mérhetően csökken a védettség, ezért érdemes lehet a harmadik booster oltást beadatni, ha már eltelt ennyi idő. Ha valakinek súlyosan legyengült az immunrendszere, akkor már 4 hónap múlva be lehet adni a harmadikat. Én kívánom a 6 hónapot, aztán majd alkalom adtán regisztrálok a harmadikra. Elsietni mindenesetre nem kell.
2021. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
25%

Minden a forgatókönyv szerint történik, a félelemre alapozva.


[link]


Másik “A dolog”:

Oltottaknak nem ajánlom a megnézését!😱🦠


[link]


Na erre varrjál gombot!

2021. okt. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!