Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire valószínű a HIV...

Mennyire valószínű a HIV fertőzöttség?

Figyelt kérdés

Hello!


4-5 Hete meglátogattam egy örömlányt. Védekezés természetesen megvolt, viszont a francia az natúr volt. Arra nem emlékszem már hogy előtte 1 nappal vagy az esemény napján borotváltam-e le az intim régiót, meg nem vágtam magam, mert nem vérzett, bár ez ugye nem jelenti azt hogy apró vágás nem keletkezett. Csók is volt, viszont elég érzékeny az ínyem és hajlamos vagyok a fogíny vérzésre Esetleg így elkapható a HIV? Itt az ősz, meg a jó hüvös és csalóka napok. Tegnap óta van némi torokfájásom, enyhe fejfájásom alkalmanként, nyaki nyirokcsomók kicsit duzzadtak, meg némileg gyengébb is vagyok. Azért gyanakszom kissé, mert pont az ablak periódusba esek, hisz esemény után 4-5 hét, de lehet butaságot mondok. Tervezek elmenni egy szűrésre, de a fentebb leírt szituációba mennyire kell aggódjak? Bár inkább gondolok egy megfázásra, de biztos ami biztos.



2021. okt. 19. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Fogyelj öröm volt, hogy làny volt mi? Na mindegy elèg a szóviccsekből! Figyu azt tudom mondani ha fertőzött lettèl akkor legalàbb jó volt a kaland. Bdsm jellegű volt? Kikötözted a csajt vagy csak anèlkül kamatyoltatok? Fontos ez a rèszlet is mert ha le van kötözve akkor nem fèr annyira hozzàd! Na de mindegy figyelj szerintem nèzegess azèrt koporsókat a neten elèg szèpek vannak màr de ha hamvasztàst szeretnèl akkor nèzegess urnàt sajnos kicsit feljebb mentek a temetkezèsi àrak!
2021. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.....,!, Idősebb nő volt. Lehet a muterod 😉
2021. okt. 19. 05:08
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Á az biztosan nem! Egy olcsó nőcske volt aki szerintem 5000Ft-ért le is szopott öcsike ugye? Aki ilyeneket kérdez az gondolom az útszélről szedi össze a nőcskét mivel senkinek nem kell!
2021. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te ide jársz kötekedni kiskomám? Feltettem egy kérdést ami számomra nem 100%ig egyértelmű. Te meg nyomod itt a fos dumádat! Mivan?! Fáj hogy suliba kell menned!? Gyökér... Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor fogd be a pofád és vonulj el..... Nem kell vissza válaszolni, mert nem érdekel az agyhalott dumád..... Köszi szevasz
2021. okt. 19. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj faszikàm de buta vagy! Csak nem egy jòl megtermett cigógyerek vagy? Talàn ha elmennèl orvoshoz seggfej ès nem ide ìrod ki hogy a kurvàdat hogyan elègìtetted ki akkor meg is tudnàd! Ja vagy csak itt vagy nagyfiú? Ott meg beszarnàl, hogy mit szòlnànak hozzà!
2021. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogalmi zavarba vagy..... Ez nem a Facebook hogy ide kommentelj, hanem gyakori kérdések aminek az a célja, hogy gyakran ismételt kérdésekre lehessen választ kapni. Ha ezek a kérdések mindig egyértelműek lennének, akkor nem lenne szükség erre az oldalra. Told el a bringát komám, vagy használd az oldalt amire kitalálták. A kritizáláson és az okoskodáson kívül semmit nem mutattál fel.... Valószínű hogy neked ez a hobbi mindenhova odafröcsögöd a semmit mondó véleményed..... Nem tartom magam butának azért mert nem minden témába vagyok 150% biztos. Nyilván az alapvető dolgokkal tisztába vagyok, de amit kérdeztem az egy szűk része a témának. Te pedig egy rosszindulatú gané vagy... ..
2021. okt. 19. 09:39
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Na szerezzél magadnak egy újabb kurvicseket asszony az a te bajod.

Feláll a himbilimbi mi?

2021. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a HIV-vírus négy féle testnedvvel terjed: vér, ondó, hüvelyváladék és anyatej. Minden más testnedvben ez a vírus teljesen életképtelen.


Szóval franciázás közben a nő szájában volt olyan friss vér, ami érintkezett a te farkadon lévő friss, vérző sebbel? Mert ha igen, akkor van max. 2% esélyed, hogy elkaphattad a HIV-vírust, amennyiben a hölgy fertőzött volt. Ha ilyen körülmény nem állt fenn, akkor nem kell parázni.


Ha szexuális életet élsz (bárkivel), akkor évente 1x menj el STD-szűrésre (én nem kizárólag a HIV-szűrést ajánlom).


Amúgy a HIV-fertőzés 5-10 évig tünetmentes!

2021. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-es hozzászóló:

A dolog lényege hogy előtte 1 nappal történt meg a "bozótírtás" amit némelyik agyhalottnak nem kell komolyan venni.....értsd jól a lényeget. Nem emlékszem rá hogy megvágtam volna magam, mert ha sikerül megvágni magam az elég kellemetlen. Ilyenre nem emlékszem, meg ha gyanús is lett volna a dolog akkor nem is megyek a közeljövőbe míg be nem gyógyul. Na de ugye "borotválkozás" közbe minimális vágást lehet ejteni a bőrön ami észrevétlenül marad. Az egész nem is aggasztott volna, csak eltelt 5 hét és fej és torokfájás, pici gyengeség, nyirokcsomó minthaaaa duzzadtabb volna kicsit. Csütörtökön- Pénteken végeztem kerti munkát, szombaton semmi bajom nem volt és vasárnap reggelre jöttek elő ezek a tünetek. Ahogy tudom sok esetben a HIV korai jele az hogy inflienza szerű tüneteket produkál ( láz, végtagfájdalom, torokfájás, fejfájás duzzadt nyirokcsomók..stb) amik pár nap alatt maguktól elmúlnak és az ember a fentebb leírt 5-10 bár sok helyen 5-7- évet írnak tünetmentes, és ezután kezdenek el jelentkezni a komolyabb tünetek. Én most pont egy fejfájós torokfájós időszakban vagyok, ami kezd elmúlni vasárnap óta, de ugye tudjuk hogy október közepe van, nagyon könnyű megfázni. 35 nap telt el az ominózus eset óta. Mint ahogy írtam is tervben volt a teszt csináltatása, és ez délután meg is történt. Érettséginél nagyobb para volt mint ez a gyorsteszt. Nagyon sokat nem beszéltünk erről a minta vevő nővel. Kérdése az volt hogy minimum 28-nap eltelt-e? Az ugye megvolt mivel 35, már 10 percnél jelezte hogy ez valószínű negatív lesz, de azért kivártuk. Köszönöm annak aki normálisan állt a kérdéshez, aki viszont ide jár a nyálát verni...... hát szánalmas....

2021. okt. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!