Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Arról lehet tudni valamit, mi...

Arról lehet tudni valamit, mi történik, ha úgy kapom meg a Covid-oltást, hogy a tudtomon kívül tünetmentes fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsés esetben semmi. Rosszabb esetben okozhat súlyosabb tüneteket. Én csináltatnék oltás előtt minimum egy gyorstesztet.
2021. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Nekem unokatesóm járt így. 34 éves, rendvédelemben dolgozik...Mikor kellett volna mennie a másik oltásra már, nem érezte jól magát. Jelenleg kórházban van, oxigént kap és csak félig működik a tüdeje. Az orvosok azt mondták, hogy valószínűleg mikor kapta az első oltást, akkor tudtán kívül fertőzött volt. :(
2021. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Így ölik meg az embereket, ez szörnyű, miért nem kötelező előtte frissen letesztelni azokat akik oltásra kényszerulnek, vagy oltatni akarnak?!
2021. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha tunetmentes vagy, nem okoz problemat. Ami sulyos lenne, de olyankor nem oltanak, ha nathas, lazas lennel.
2021. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm anyukája halt meg két nappal az oltás után, semmi tunete nem volt ami covidra utalt volna. Erről ennyit.Én biztos nem lennék kísérleti alany.
2021. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!