Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kutatók már megint valami...

A kutatók már megint valami "dolgot", vagy parazita szerű "élőlényt, petéket" találtak a covid-19 elleni védőoltásokban?

Figyelt kérdés

"Megjelöltem az 1-es, 2-es és 3-as számú fiolákat. Csak a harmadikban volt benne "az a valami". És 4 nap alatt nőtt/fejlődött."



Mi lehet ez a "dolog", lehet, hogy ez okozza a morgelons betegségnek nevezett tüneteket?


[link]


[link]


Morgelons betegség:


[link]


Jó lenne már ha a magyar hatóságok is átvizsgálnák tüzetesen a vakcinák tartalmát és nem csak a gyártók és a WHO által benyögött manipulált adatokat vennék alapul!



2021. okt. 20. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Nincs semmi ilyen "dolog" a vakcinákban, mert azok több magyar szakértő szerint és a NÉBI szerint is biztonságosak!
Lehetnek benne ilyen "dolgok", mert eddig még nem vették a fáradtságot a hatóságok, hogy átvizsgálják és ennek megfelelően engedélyezzék a vakcinákat!
Most már mindegy, mert szinte mindenki be van oltva és "eső után köpönyeg".
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen hiteles forrás nincs ezek között.
2021. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Lassan túlnépesedjük a Földet és bizony köztudott, hogy a bolygó erőforrásai csak véges számú embert képesek eltartani.
2021. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a WHO és Ceclia néni is azért tiltották be az ivermectin alkalmazasát itt magyarországon, mert az elsősorban széles spektrumú parazita elleni gyógyszer, ami gátolja vagy megakadájozza ennek a "dolognak" a kifejlődését? Nem tudom, csak az új információk alapján nehéz ettől a verziótól elvonatkoztatni!
2021. okt. 20. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Semmifele parazita nincs bennük, aki ilyet kitalal az okot keres ujabb összeesküves elmeletre. Ilyen cikkeket nem is erdemes elolvasni.
2021. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Már a maszkok kapcsán imádtam, amikor egyesek a Morgellons szindrómával jöttek.

Ugye tudod, hogy ez egy pszichiátriai betegség, ahol nincsennek jelen valójában bogarak? A betegek csak azt hiszik, hogy ott vannak a bőrük alatt.

2021. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Jó, én megértem, hogy ezt a propagandát kell nyomatnod! Remélem legalább jól meg is fizetnek érte (közvetve, vagy közvetlenül), de azért a tények és az adatok nagyon is arra mutatnak, hogy az a "DOLOG" a bőr alatt nagyon is valóságos és nem csak kitaláció, vagy pszichikai tünet!


[link]

2021. okt. 20. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#6: Ez nem propaganda. Ez egy létező betegség.

De tudod mit? Egy dolgot tegyél meg kérlek. Nézz utána a szindróma szöveges leírásának, kizárólag olyan oldalakon, olyan cikkekben, ami a Covid előtt íródott!

És igen, valóban jár bőrtünetekkel, mivel a beteg érzi a viszketést, és összevakarja magát. Illetve az is előfordul, hogy más bőrbetegség váltja ki a pszichés tüneteket.

2021. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért az eléggé vicces, hogy az orvosok amikor nem értik egy-egy betegség okait, akkor mindig pszichés okokra hivatkoznak! :)
2021. okt. 20. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Birkáknak jó lesz, legalább az életképtelenek nem mérgezik tovább az élőket és kiszelektálódnak. Undorodom a vírusrettegő birkáktól...
2021. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Azért olyan elkeserítő, hogy a XXI. században még mindig itt tartunk, hogy hányféleképpen akarnak az oltásokkal megölni. Ne zavarjon titeket, hogy ezeknek köszönhető, hogy nem 40%-os a csecsemőhalálozás aránya.

Semmelweis forog a sírjában (tisztában vagyok vele, hogy nem ő találta fel az oltásokat, de tavaly még a kézmosást is magyarázni kellett)...

2021. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!