Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik gyógyszer/ecsetelő a...

Melyik gyógyszer/ecsetelő a legjobb a torokban lévő aftára?

Figyelt kérdés

Csütörtök-péntekre sikerült belázasodnom és kialakult egy torokgyulladás, vele együtt kijött jópár afta a szám hátsó részébe.. Péntek délután óta enni sem nagyon tudok a fájdalomtól. Gyógyszertárban egy Corsodyl nevű öblögetőt adtak, viszont ezzel nem tudok gargalizálni, mert amint lemegy egy kicsi, elkezdek öklendezni.

Máshol olvastam, hogy a Glycosept és a Phlogosol a legjobb az aftára, de nem tudom, hogy ezekből melyik a jobb az én problémámra, kinek melyik vált be.


Köszi szépen előre is!



2021. okt. 24. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sós víz, pálinka, Anaftin :)
2021. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én gingisolt használtam aftára. Ezek ilyen kis üvegben vannak. Fültisztízóval vagy az ujjamra csepegtetve kentem be az aftát

De volt amikor vízbe cseppentettem és azzal gargalizáltam, öblögettem

2021. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet torkot ecsetelni ?
2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmi nem jó rá, majd magától elmúlik.
2021. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Phlogosol bevált.
2021. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyhén sós vizes gargalizálás is jó rá.
2021. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Anaftin spray egy csodaszer!:D Már másnap tudtam vele enni, harmadnapra pedig már szinte észre sem vettem. Köszi mindenkinek!
2021. nov. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!