Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan aki önszántából...

Van olyan aki önszántából maszkban, arcpajzsban járkál? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Én ugyan nem hordok maszkot, de múltkor a buszon 4 embert is maszkban egyiket arcpajzsban láttam, mindenki nézte őket, mintha ufók lennének. :D Aki hordja ezt nem érzi cikinek? Boltban is látok pár embert akik maszkban rohangálnak, sőt van aki gumikeztyűt is vesz a kezére. Ők ennyire félnek még mindig a vírustól?
2021. okt. 25. 00:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy még mindig? Mért ne félnének még mindig? Eltűnt a vírus? Nem érzi cikinek, a maszknélküliséget érzi cikinek.
2021. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Én egyszer láttam egy mamokát egy katonai gázvédelmi maszkban.
2021. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes hogy ezek az emberkék akkor rögtön hallgattak az illetékesekre amikor azok a kötelező maszkhordást indokoltnak tartották. De amikor az illetékesek már nem tartották indokoltnak a maszkhordást akkor ezek akkor se voltak hajlandók megszabadulni a maszktól. Mintha eluralkodott volna rajtuk egy irracionális félelem amelyre hallgatnak akár helyénvaló akár nem...
2021. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Én is hordom a maszkot a boltba, stb, egyes helyeken ki is van írva, hogy preferálják, sose voltam egyedül vele.

Ufóknak nézik őket, hogyne.

Akkor néznék őket annak, ha nem lett volna a vírus, meg a maszkozás. Most mindenki tudja, mi miatt van rajtuk maszk.

2021. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Nyáron szünetelt a járvány, de most újraéledt, 3-as. Most hivatalosan kellene elrendelni a maszkot, de politikai okokból nem teszik.
2021. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Én amúgy azt nem értem, miért csak ennyien hordanak maszkot. Romániában óriási gáz van, nincs elég intenzív âgyuk, a határon át lehet jönni védettségivel hetek kérdése és itt is gáz lesz az adatok alapján.


Tudom, hogy vannak olyanok, akik eddig is hülyeségnek tartották a maszkhordást, de akik érveltek mellette még hónapokkal ezelőtt, azok miért nem hordják újra?

2021. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

Minek kéne újra maszkozni? Most már van oltás aminek jelenleg hivatalosan az a szerepe, hogy ha elkapod a betegséget, akkor sokkal könnyebben felépülsz. Lehet, hogy fura kimondani, de csak akkor fog "begyengülni" a vírus, csak akkor lesz meg a nyájimmunitás, ha minél többen elkapják. Tehát minek maszkozzunk??? A románoknál eddig is minden évben "óriási gáz" volt amikor jöttek a szezonális járványok, ez nem rendkívüli.


Egyébként egy darabig megértem, hogy az emberek félnek, de egy idő után inkább nevetséges a hisztéria. Például az a plexi amit a kérdező arcpajzsnak hív. Nyilván valóan semmi értelme, mégis látok én is olyanban embereket. Sőt, ha megfigyeled az autósokat, rengeteg egyedül utazó sofőrön is van. Az ilyen embereknek tényleg elhiszik, hogy utazás közben kaphatják el. Itt a rendkívüli butasággal meg tájékozatlansággal vannak gondok, nem a maszkozásal....

2021. okt. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Esküszöm itt egyesekről ez jut az eszembe:

[link]

2021. okt. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Én tömött buszon és boltban hordom. Nekünk melohelyen is kötelező. Egyébként aki hülyeségnek tartotta a maszkot vírus alatt: tömött buszon utaztam COVID alatt csomó emberrel találkoztam munkám során. Maszkban nem kaptam el..aztán más miatt egy hónapra otthon kellett lennem és jött hozzám pár ember maszk nélkül..rögtön elkaptam és kidoltem
2021. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Intelligens ember túl tud lépni a ciki-nem ciki kérdéskörön...hordja, mert így látja jónak.
2021. okt. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!