Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Részt vennétek 25 fős, zárt...

Részt vennétek 25 fős, zárt térben tartandó rendezvényen most vagy egy-két hónappal később?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért.

2021. okt. 25. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Én nem, de én kovidrettegő birka vagyok.
2021. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan az ereszcsatorna, ami nem sérti fel a kezemet, akkor mindenképp.
2021. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ.

Lesz e olyan aki nagyon veszélyeztetett a kovid szempontjából.

Ha 20-50 közötti egészséges emberek leszek akkor igen. Visziont egy nyugdíjas találkozóra, veseátültetettek, vagy autoimmun betegek gyűllésére nem.

2021. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert szociális fóbiám van.
2021. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

"25 fős, zárt térben tartandó rendezvényen"

Pl. tanórán? Napi szinten részt veszek rajta. És igen, egy-két hónap múlva is szeretnék! Nem akarok digitális tanítást!

2021. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Maszk nem lesz. A résztvevők között van fiatal és idősebb is. Állítólag november végére mondják a tetőzést. Akkor lenne a rendezvény. Elvileg kötelező a részvétel, de én nem akarok menni. Betegállomány megoldhatja?
2021. okt. 25. 19:58
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudod a választ hogy kiakarsz alóla bújni akkor mi a kérdés?

Nem volna semmi bajod ha részt vennél rajta dehát te döntöd el

Megyek én is nemsoká egy nagyon jó kis rendezvényre ahol jó sokan leszünk és hálisten maszk mentesen és már alig várom hogy kikapcsolódjak végre kicsit én is.Eszembe nem jut covid és egyéb dolgok

2021. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem. Mert hiába a "rád nem veszélyes, mert fiatal vagy" szöveg, ezzel elősegítem, hogy mégtovább tartson ez az egész. Hiszen ha fenntartjuk a fertőzési láncot, nulla védőfelszereléssel, akkor lehet jövőre is ilyen kérdéseket fogtok feltenni.


Ha kötelező lenne a maszk helyes használata és ezeket mindenki tudomásul venné és betartaná, akkor kicsit másabb lenne a hekyzet.


Ez a véleményem. :)

2021. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
25 fős? Az szinte semmi. Én múlt pénteken több ezres benti egyetemi gólyabálon tomboltam, ahol még maszk se kellett :D
2021. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert semmilyen rendezvényre nem járok, a vírustól egyébként nem félek.
2021. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!