Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én nem értem, hogyhogy rendezn...

Én nem értem, hogyhogy rendeznek most tömegrendezményeket 500 fő felett zárt térben oltási/védettségi igazolvány nélkül, miközben nyílt térben kötelező védettségi az állatkertekben és vadasparkokban, Budaörsi repülő napok, stb.?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Mivel mindenki fertőz az újabb kutatások szerint.
2021. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én már tavaly óta régen nem értek semmit. Ez a járvány/vírus egy idomított vicc, legalábbis abból leszűrve amit a "szakértők" egymásnak és önmaguknak ellentmondva állítanak és amit a kormány összeművel más következtetésre értelmes, gondolkodó ember nem juthat.
2021. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most mi a törvény? Az állatkertek és vadasparkok saját meggyőződésből kérnek védettségit, vagy az állatok védelmében?
2021. aug. 22. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Milyen beltéri rendezvény van most védettségi nélkül ?
2021. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ezen érteni? Politikai döntés volt, hogy három napra felfüggesztik a járványt. Ezek a rendezvények ebben a három napban voltak, tehát nem jelentettek veszélyt, de majd utána minden oltatlan potenciális veszélyes lesz azokra, akik be vannak oltva pontosan ez ellen.
2021. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az oltatlanokat be kell zàrni. Mindenkit halàlosan megbetegítenek. Mocskos km
2021. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az áramot vezetik jól ezek, nem az országot, sosem tudtak követlezetes logikus törvényt megalkotni. Ha ez valaki szerint ez kormányzás, az vagy hülye, vagy hazudik
2021. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!