Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire féltek ettől a 4....

Manly kérdése:

Mennyire féltek ettől a 4. Covid hullámtól ?

Figyelt kérdés
A delta még agresszívebb, mint az eddigiek.Október van és már nagyon sok a fertőzés.Szomszédban pláne.

2021. okt. 26. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire, leszarom. Átestem már rajta márciusban, brit mutánson, az durvább volt sokkal elvileg, de engem az se ütött ki, így nem félek, nem érdekel az egész, és oltva sem lettem, nem is leszek. Politika az egész, lesz itt ómega vírus is meg téta... és 30. oltás is. Majd meglátjátok.
2021. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Én semennyire. Egyszer mind meghalunk, kár volna rettegésben leélni a rövidke kis életünket.
2021. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Már csak az elképesztően buta seggek veszik csak be ezt, a környezetemben is csak ilyenektől hallom, hogy egyáltalán foglalkoznak vele. Meg pár elmebeteg, rosszindulatú tetű, aki szeretne megint másokkal szemétkedni.
2021. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem félek. A környezetemben már rengetegen átestek rajta, én még tartom magam!

Az oltott ismerőseim most veszik fel a harmadik adagot. Elvileg lesz itt még hatodik adag is, legalábbis úgy hallottam, hogy a Pfizer ezt jósolja.

Nem oltattam be magam és nem is tervezem. Ha ne adj Isten kötelezővé tennék, akkor is jobban járok, mert míg a nagy oltás pártiak öt- hat adagnál járnak majd, én még csak a másodiknál fogok.

2021. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez a hullám a "legveszélyesebb", mégis ezt sz.rom le a leginkább, legfőképp azért, mert már korlátozások is alig vannak mindenhol. Ha senki nem veszi már komolyan, én minek tenném? Mennyire lehet veszélyes valóban, ha úgy teszünk, mintha nem is lenne már?
2021. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
4: Az a baj akinek nem volt kötelező és felvette, azok közül már sokan a temetőben vannak. Magyarán kötelezővé tennék azt, hogy meg kelljen halnod? Nem biztos, hogy nekem az 1. adag már nem lesz halálos. Kollegám márciusban 1. adag után hunyt el 54 évesen. Látod más meg már a 4. adagot várja és 3 adagon van túl. :/ Maradj amellett, hogy nem, ha van mit kockázatotnod, márpedig ha 4 hullámot lassan oltatlanul átvészeltél, akkor bizony van mit kockáztatni, az pedig az egészséged és az életed!
2021. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Ötös vagyok, azt hozzá kell tennem, hogy oltott vagyok, így még kevésbé érdekel, nyilván, ha nem lennék, tartanék tőle, hogy megfertőződök.
2021. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Pont nem erdekel, ahogy eddig sem
2021. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekel. Sőt unom és elegem van az egészből!!!
2021. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszok, köszönet.Úgy látszik minden évben megkeseríti az életünket ezentúl .
2021. okt. 26. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!