Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha én egészséges vagyok,...

Ha én egészséges vagyok, akkor "megfertőzhetem" magam a saját székletemmel?

Figyelt kérdés
Azaz, hogy van-e benne pl. calici-vagy más vírus, amit "elkaphatok magamtól".

2021. okt. 26. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha egészséges vagy, az azt jelenti, semmiféle vírus, baci, miegymás nincs benned .
2021. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én kinyalom párom fenekét este miután haza jött, nem fürdött előtte, lehet könnyített is magán, de még semmi fertőzésem nem volt miatta, pedig az nem az enyém :)
2021. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1:nem jelenti azt, eleve csak a bőr tele van baktériumokkal, a szervezetben is vannak jótékony baktériumok, a szervezetben nap-mint nap több száz kórokozó van, amivel folyamatosan küzd az immunrendszered.
2021. okt. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem lenne gusztusom eszegetni belőle.
2021. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, megfertőzheted magad, mert a székletben teljesen más baktériumok vannak, mint a szájban vagy a gyomorban.

Nyilván ha rendszeresen eszel szart, akkor hozzászokik a szervezet, ahogy kb minden máshoz.

2021. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!