Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jogosan küldtek haza?

Jogosan küldtek haza?

Figyelt kérdés
Ma éjszakára mentem volna dolgozni, és mértek 38,7 lázat, és haza küldtek. Mondtam, hogy csak megfáztam jól vagyok, de nem érdekelte őket. Jogosan küldtek betegszabadságra?

2021. okt. 27. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteg vagy, semmi szükség rá, hogy más is elkapja és tömegesen menjen mindenki táppénzre
2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Természetesen. Hiszen se neked nem jó ha betegen dolgozol nekik meg pláne hisz megfertőzheted őket. Azt javaslom ha rosszul érzed magad inkább mindig maradj otthon. Ráadásul vírus van még mindig.
2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem korona. Csak féltem az állásom, mert sajnos még próbaidőn vagyok. Maszkot egyébként mindig hordtam munkában.
2021. okt. 27. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
MErt a kamu covidra fognak mindent, én régen 39.3 fokos lázzal dolgoztam... nem küldtek haza, csak akkor jöttem haza mikor már nem bírtam.
2021. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is dolgoztam már lázasan. Igaz, elszigetelten más nem volt körülöttem.
2021. okt. 27. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez az egyik olyan magyar szokás, amit a büdös életben nem fogok megérteni. Mármint, hogy full lázasan is muszáj bejárni dolgozni. Magaddal is kitolsz, mert nehezebben gyógyulsz meg, plusz fertőzöd a többieket.

Igen, jogosan küldtek haza.

2021. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert a Magyar ember félti az állását. Mellesleg maszkban dolgozom mint írtam, és kb 20 méteres körben senki sincs mellettem.
2021. okt. 27. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vezetőként már a Covid előtt is hazaküldtem azt, aki betegen jött be.

Ugyanis ha egy ember kiesik, azt meg tudom oldani. Ha kettő, még azt is.

De ha az az egy ember lefertőzi a fél műszakot, akkor leáll a műszak.

2021. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sok nozofóbiás :D Mennyire félnek már egy kis fertőzéstől. Én simán eszek-iszok a családban más után ha beteg akkor is. covidos volt a párom, akkor is egész nap smároltam vele, még sem kaptam el :D
2021. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a főnököd küldött haza, akkor nyilván nem kell féltened az állásodat, ha nem mész be betegen. Mondjuk, telefonon is odaszólhattál volna, hogy lázas vagy, bemenj-e?
2021. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!