Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel töltöttétek covidosan a...

Mivel töltöttétek covidosan a karantént? Vannak tippek mit lehet ilyenkor csinálni 10 napig egy 35 m2-es panelban?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem hétfőn, azóta itt vagyok 35m2-en egyedül, unalmamban az ablakon bámészkodok, még erkélyem sincs. Még 8 napom van a karantén végéig, az több, mint 1 hét. Szörnyű belegondolni, hogy addig nem mozdulhatok ki, ráadásul olyan ember vagyok, aki fél életét a szabadságát a szabadban tölti, az erdőbe kijárok sétálni, kocogni.

Filmeket néztem ma, de már mehetnékem van. Tüneteim nem nagyon vannak, talán annyi, hogy picit fáj a torkom, de semmi durva, pedig van pulzoximéterem, vérnyomásmérőm. SPO2 99%, vérnyomás 116/72 volt legutóbb, pulzus most nyugalomban 68. Nem érzem betegnek magam.


Ráadásul jövő héten negatív teszttel mehetek csak vissza dolgozni. Vagyis ha még az a teszt is pozitív tovább tartanak bezárva?



2021. okt. 27. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben csinálnék egy nagytakarítást. Ablakmosás, ajtók lemosása, csempe, lefolyó tisztítás, függönyök mosása, szőnyeg és kárpit tisztítása, ágyneműk és takarók mosása, radiátorok lemosása, szekrényben a ruhák rendbe rakása. Persze csak ha jól lennék.
2021. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
xbox
2021. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, végül is elkelne :D
2021. okt. 27. 19:53
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Annyi leckét csinálnék Duolingon, míg szétrobban az agyam:D
2021. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
93%

Sajnálom, hogy beteg lettél.


-meditálj (nekem mindig beválik)


-rajzol,fess,olvass


-takaríts (állítólag kikapcsolja az agyat)


-próbálj ki új recepteket


-rendszerezd a dolgaidat


-építs kártya várat (én nagyon szeretek♡)


-hallgass zenét


-aludj sokat (most megteheted!♤)


Remélem segítettem egy picit😃

2021. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 scamdemic ***** válasza:
50%
A fenti ötletek mind jók. Emellett, ha már nagyon unod a benti tevékenységeket, írd ki a zsernyákoknak: „Rögtön jövök! Kocogni mentem.” Engem nem tudnának bent tartani 3 napis se, ha jó idő van kint. Igaz, nekem elég napi kb. egy óra mozgás is, de annyi kell is a friss levegőn. Egyébként miért engedted magad tesztelni? Óriási nagy kamu. Nem elég, hogy begyűjtötték a DNS-mintádat (a hozzájárulásod nélkül), még 35 fölötti ciklusszám esetén 97%-ban falspozitív eredményt is ad. A feltalálója, Kary Mullis nem vírus tesztelésére fejlesztette ki, soha nem is használta rá a „teszt” kifejezést.
2021. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne tíz szabad napom itthon!
2021. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, azt hiszem lesz mit csinálnom :D
2021. okt. 28. 00:11
 9/24 A kérdező kommentje:

6


A munkaadóm kérte a teszteket, az a baj nem tudtam kibújni alóla, pedig önszántamból biztos nem teszteltettem volna. Kicsit fájt a torkom, megéreztem, hogy lehet pozitív lesz a végén és sajnos bejött a megérzés.

2021. okt. 28. 00:15
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Én az orvosira járok, és annyit kell tanulni, hogy azt sem tudtam, merre van az arra. Még most is van, hogy 5 napig ki sem megyek a lakásból, nem beszélek senkivel sem, csak a könyvek felett seggelek. Ha nem lett volna a tanulás, vizsgákra való készülés akkor már tuti rég beleőrültem volna.

Reggel nyolctól délután 4ig tanulás, edzés, alvás. Minden egyes nap.

2021. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!