Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti hogyan töltöttétek a nyári...

Ti hogyan töltöttétek a nyári szünetet gipszben?

Figyelt kérdés
Pont az utolsó napokban törtem el a lábam, a lábközépcsontom tesin, ma kaptam könnyített (járó)gipszet. Aki volt más hasonló helyzetben, mit ajánlotok, nektek hogy telt így a nyaratok?
2018. jún. 20. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor eltört, a sebész mondta hogy választhatok: gipsz hosszú gyógyulási idővel, vagy műtét. Mondtam, hogy műtsön mert nem akarok gipszbe lenni így hát megoldódott. Volt egy heg, meg pihentetni kellett a végtagot, de hamar rendbejöttem. Persze nem minden törést lehet műteni, azt is mondta hogy csak akkor dönt a beteg ha mindkettő töréskezelés szóba jöhet.

Egyébként nem vészes, valószínű nem fogsz tudni ide-oda mászkálni meg szaltókat ugrani a vízbe egy ideig, de öcsém egyszer nyár elején mindkét karját eltörte és neki begipszelték, na képzelheted....

2018. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a kromat törtem el július elején, komplkált törés, majdnem műtét...


Miután megszoktam a gipszet, semmi extra, annyi, hogy sajnos nem bicajozhattam vele.


De fociztunk, fogócskáztunk, mindent csináltam ugyanúgy a srácokkal-lányokkal.


Még szeptember első két hetében is gipszem volt, az nem volt jó, mert bal kezem tört és nem tudtam írni :(


29n

2018. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!