Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol tudok időpont nélkül...

Hol tudok időpont nélkül Covid oltást beadatni?

Figyelt kérdés

Ausztriában sajnos a sok szigorítás miatt úgy döntöttem,legyen. A munkahelyemet nem akarom elveszíteni ez miatt.

Eisenstadt,Mattersburg,Sopron melletti települések érdekelnének.



2021. okt. 29. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Bécsben láttam Impfboxokat, amiben időpont nélkül lehet

Erre keress rá hol vannak még

2021. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A főnököm talált Wiener Neustadt mellett. :)

2021. okt. 30. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

"A munkahelyemet nem akarom elveszíteni ez miatt." – reméljük, az életedet sem fogod elveszíteni.


Amúgy, pont erre játszik a Kormány, hogy megunják a szigorításokat, és oltatnak az emberek. Javaslom oltsatok is, hogy a Kormány elégedett legyen. Én egészséges vagyok, nem oltatok.

2021. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is remélem,hogy nem fogom elveszíteni az életemet. Eddig semmi problema, remélem nem is lesz. Alapból el se hiszem,hogy létezne ilyen betegség. Bár azt sem hiszem,hogy tudatos népirtás folyik,mert a dolgozó ember mindig kell. Biztos van célja,pl több gyógysert vegyek. Azóta hamarabb görcsöl be bármelyik izmom,de nem szedek rá semmit, nyilván sokan rögtön gyógyszerhez nyúlnak!:)
2021. nov. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!