Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer után szédülés?

Pfizer után szédülés?

Figyelt kérdés
Megkaptam a 3. oltást múlt héten ami Pfizer lett. Az elsö kettö AstraZenecától semmi bajom nem volt. A Pfizer óta szédülök, mint aki el fog ájulni. A vérnyomásom viszonylag jó, 130/80. Volt ilyen valakinek? El fog múlni? Ha igen, mikor? Holnap elmegyek a háziorvoshoz, de tartok töle, hogyha baj is van, el fogják tussolni.

2021. nov. 1. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
El fog múlni, ez normális, a háziorvos sem fog tudni mit kezdeni vele. Ki fog eltusolni és mit? Jah, hogy azt sem sem tudod, de oersze, az oltástól vagy rosszul, mert egy zsenu vagy és mindent tudsz
2021. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Kérdés mikor kaptad meg. Egy két nap még normális is lehet. Kinek hogy reagál a szervezete...
2021. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
1-2 hétig normális.. mivel dolgozik az immunrendszered..
2021. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Tök normális, én az Astra után szédültem 2 hétig.
2021. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Minek adattad be?Muszáj biztos nem volt

Amúgy normális a vérnyomásod úgyhogy azon ne feszülj

A szédülés viszont elég gáz.A keringéssel függhet össze.Ezért nem kell keverni a löttyöket mint a koktélt mert qvára nem egészséges mindegy ki mit okoskodik láttunk már karón varjút

Nagy szájúak jön még kutyára dér csak várjatok XD

Nem kívánom de nagyon úgy fest a sztori

2021. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csütörtök délelött kaptam. Utána hazafelé menet kezdtem szédelegni. Sok vizet iszok, vitamint szedek de nem sokat javul.

Eltussolás alatt azt értem, hogy soha nem fogják bevallani ha ettöl lesz nagy baj. Inkább ráfogják hogy pont elöjött egy rejtett betegség, véletlen egybeesés.

Remélem elmúlik nekem is, mint nektek, elég ijesztö a dolog.

2021. nov. 1. 09:38
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Abban biztos lehetsz, ha bármi bajod lesz, sohasem fogják elismerni, hogy az oltástól van. Akkor se, ha valójában attól van.
2021. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

DOLGOZIK az immunrendszered ezen mit nem értesz?

A biológiai alapismereteid sincsenek meg léthatólag.

2021. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Én is beoltattam magam , 3 hétre rá meg elütött eg autó. Sajnos nem ismerik be hogy az oltástól van. Pedig perre is mentem.
2021. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Mivel kontrolkísérletet nem tudnak végezni, ezért sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudják a tünet feltételezett okát.
2021. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!