Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi van olyankor amikor a...

Mi van olyankor amikor a szakértők a "fától nem látják az erdőt"?

Figyelt kérdés

"Az intenzív osztályra kerülők, illetve a géppel lélegeztettek arányában valamivel rosszabb az arány, ott talán minden hetedik oltatlanra jut egy oltott - számolt be az ATV Híradónak Zacher Gábor,"


[link]


Nyilván, hogy amit a főorvos úr lát az csak azok az oltottak akik bekerülnek a körházba, de azt a 3-4 ezer embert nem, akik felvették a 2-3 oltást és utána elhaláloztak 3hónapon belül (Rák, sztrók, szívleállás, vagy csak érthetetlen váratlan megmagyarázhatatlan, stb.) !!!


Ha belevennék azokat az oltott elhunytakat, akik már a kórházba nem kerülhetnek, mert elhunytak, nem tudják így a "látómezejébe kerülő" statisztikai adatokat rontani, amit a főorvos úr lát, ezért a fától nem látja az erdőt, és rossz döntéseket hoz!

Igen, mert az mRNS oltások minden független és a helyzetre jól rálátó orvosok szerint nem hogy csökkenti, hanem növeli a járvány súlyosságát!


A kormány titkolja, hogy az oltást követően 3hónapon belül hányan haltak meg, és azt is, hogy az oltások következtében hány ember lett rákos, súlyos szívbeteg vagy maradandó szövődményei azzal érvelve, hogy nem az oltástól, hanem "csak" olyan más betgség melyek nem bizonyíthatóak, hogy az oltásoknak a következménye! Pedig dehogy nem, bizonyíthatóak, a józan ész alapján is, mert ha előtte nem volt szívbeteg, rákos, de az oltás után mégis az lett, akkor mi más okozhatta volna?



Én oltatlan vagyok, és elkaptam a delta variánst, torokfájás köhögés, hidegrázás, íz/szagérzékelési zavar megvolt. De az idejében elkezdett kúra, napi ~15000 mg C vitamin + ivermectin segítségével 3-4 nap alatt rendbe jöttem! De szerintem ivermectin nélkül én is a főorvos úr kezébe kerültem volna, és már lehet halott lehetnék, minden jó szándéka ellenére!


A főorvos úrnak és a többieknek nem tűnik fel, hogy gyakorlatilag egy "halálgyárat" működtetnek?



2021. nov. 2. 08:43
A kérdező szavazást indított:
A kórházban azért halnak meg sokan, mert oda viszik a súlyos betegeket és nem azért, mert "halálgyárat" működtetnek.
A WHO protokoll alkalmazását meg kell tíltani, mert a WHO -t hozzá nem értő korrupt politikusok vezetik!
19 szavazat
1 2 3
 1/23 hollófernyiges ***** válasza:
25%
Még szerencse, hogy itt vagy nekünk te, aki pizzafutárként vagy nyugdíjas villanyszerlőként vagy mi vagy, felhívod a figyelmet az orvosok tévedésire.
2021. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
teror, az. Írni se tudsz, de annyira okos vagy... Érdekes módon az összes hülye, aki osztja a témában az észt, veled kb egy szinten van. Vajon miért? Ne válaszolj...
2021. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Adott településen belül a kórházakban a legmagasabb a betegek aránya az egészségesekhez képest.

Természetesen itt a legmagasabb a halálozási arányszám is.

.

"azok az oltottak akik bekerülnek a körházba, de azt a 3-4 ezer embert nem, akik felvették a 2-3 oltást és utána elhaláloztak 3hónapon belül (Rák, sztrók, szívleállás, vagy csak érthetetlen váratlan megmagyarázhatatlan, stb.)"

Elmebicsaklás a "rák, sztrók, szívleállás, vagy csak érthetetlen váratlan megmagyarázhatatlan" elhalálozást az oltással összekötni.

2021. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Üres fröcsögés, gyalázkodás kb. ezt is vártam!


Nyilván ha valakinek nagyon eltér a véleménye és nem tud szembe nézni a valósággal, akkor érvek helyett minősítések, gyalázkodások, megpróbálják "likvidálni" a nekik ellentmondókat, ahogyan ezt a nácik is szokták!

2021. nov. 2. 09:50
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Olyankor sokszor jön egy kívülálló, aki addig nem volt benne a buliban és rámutat a pofonegyszerű megoldásra.
2021. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Zacher szerintem egy lecsúszott alkesz, aki most a kovidháton kapaszkodna fel újra.

Az az érdekes, hogy aki ki jön a kórházból, pont az ellenkezőjét mondja, mármint hogy inkább oltottak vannak bent. Egymástól teljesen független emberek mondták, más más kórházból.

2021. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

7, én nem noname akárkinek hiszek.

A férjem aneszt szakorvos, Covid-ito-ne jelenleg 9 betegük van, mind oltatlan.

Én sebészeten vagyok, a felettünk levő emelet a fertőző, 32 beteg van, egy oltott. És ez 5 perces infó. Direkt a kérdés miatt kérdeztem rá.

2021. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

#8


Biztos jönnek majd, hogy:


-Kamu mert neki a nagynéniének a testvérének a vejének a 3. unokatestvére ismer olyat, aki szerint csak oltott betegek vannak bent

-Kamu mert Ő jobban tudja

-Kamu, mert le vagytok fizetve Soros/Billgéc/Gyurcsány/Orbán/Rotschildék által

2021. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Egy győri doki posztjából:


Jelenlegi helyzet:


Oltatlan hospitalizált covid beteg: 9


2x oltott hospitalizált covid beteg: 12


3x oltott hospitalizált covid beteg: 2


Néhány törvényszerűség:


Az oltatlan betegek szignifikánsan fiatalabbak, mint az oltottak, általában rizikófaktoraik vannak.


A kétszer oltott betegek idősek és többnyire sajnos súlyos kísérőbetegségekkel rendelkeznek, az összes Magyarországon forgalmazott oltóanyaggal oltottak és döntő többségükben május előtt kapták a második oltásaikat.


A háromszor oltott betegek két héten belül kapták az oltást, nem volt idő valószínűleg az immunitás kialakulására.


A korábbi típusos tünet, az íz-és szaglászavar szinte senkinél sem jelentkezik.


Tanulság:


Idős korban és súlyos kísérőbetegségekkel a 3. oltás felvétele alapvető fontosságú!


A harmadik oltás után minimum 10 nap kell a teljes védettség kialakulásához, addig egy idős, beteg egyén változatlanul védtelennek tekintendő !


Íz és szaglászavar tüneteinek a hiányában is gondoljunk Covidra felső légúti tünetek esetén!


A fertőzések szokásos útja gyermek-szülő-nagyszülő.


Amennyiben a delta egy családba bekerül, általában végigfertőz mindenkit, ráadásul a rendkívül fertőző delta vírus áttöri az oltások védelmét, így sajnos az oltottak is hordozhatják a vírust és megfertőzhetnek másokat.


Legalább a tünetes családtagot teszteljük Covidra!


A deltát tisztelni kell, fertőzőbb és halálosabb, mint a korábbi variánsok. itt van egy tanulságos és szomorú történet egy külföldi országból, ahol már lecsapott a delta:


43 éves egészséges, rendszeresen sportoló kolléga


2020 októberében enyhe tünetekkel átesett a covidon.


2021 februárban megkapta a 2. Pfizer oltást.


Néhány hete elkapta a delta vírus fertőzést.


Jelenleg extrakorporális membránoxigenizáció (ECMO), más néven extrakorporális életfenntartás segítségével tartják életben. Ez egy olyan testen kívüli technika, amely olyan személyek számára nyújt hosszan tartó szív- és légzéstámogatást, akiknek a szíve és a tüdeje nem képes megfelelő mennyiségű gázcserét vagy perfúziót biztosítani az életben maradáshoz.


Tanulság:


A két oltás védelme 6 hónap után fiatalabbak esetében is gyengülhet, hiába estek át esetleg korábban a covidon.

2021. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!