Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi van olyankor amikor a...

Mi van olyankor amikor a szakértők a "fától nem látják az erdőt"?

Figyelt kérdés

"Az intenzív osztályra kerülők, illetve a géppel lélegeztettek arányában valamivel rosszabb az arány, ott talán minden hetedik oltatlanra jut egy oltott - számolt be az ATV Híradónak Zacher Gábor,"


[link]


Nyilván, hogy amit a főorvos úr lát az csak azok az oltottak akik bekerülnek a körházba, de azt a 3-4 ezer embert nem, akik felvették a 2-3 oltást és utána elhaláloztak 3hónapon belül (Rák, sztrók, szívleállás, vagy csak érthetetlen váratlan megmagyarázhatatlan, stb.) !!!


Ha belevennék azokat az oltott elhunytakat, akik már a kórházba nem kerülhetnek, mert elhunytak, nem tudják így a "látómezejébe kerülő" statisztikai adatokat rontani, amit a főorvos úr lát, ezért a fától nem látja az erdőt, és rossz döntéseket hoz!

Igen, mert az mRNS oltások minden független és a helyzetre jól rálátó orvosok szerint nem hogy csökkenti, hanem növeli a járvány súlyosságát!


A kormány titkolja, hogy az oltást követően 3hónapon belül hányan haltak meg, és azt is, hogy az oltások következtében hány ember lett rákos, súlyos szívbeteg vagy maradandó szövődményei azzal érvelve, hogy nem az oltástól, hanem "csak" olyan más betgség melyek nem bizonyíthatóak, hogy az oltásoknak a következménye! Pedig dehogy nem, bizonyíthatóak, a józan ész alapján is, mert ha előtte nem volt szívbeteg, rákos, de az oltás után mégis az lett, akkor mi más okozhatta volna?



Én oltatlan vagyok, és elkaptam a delta variánst, torokfájás köhögés, hidegrázás, íz/szagérzékelési zavar megvolt. De az idejében elkezdett kúra, napi ~15000 mg C vitamin + ivermectin segítségével 3-4 nap alatt rendbe jöttem! De szerintem ivermectin nélkül én is a főorvos úr kezébe kerültem volna, és már lehet halott lehetnék, minden jó szándéka ellenére!


A főorvos úrnak és a többieknek nem tűnik fel, hogy gyakorlatilag egy "halálgyárat" működtetnek?



2021. nov. 2. 08:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Te 8-as, még a helyesírás sem megy😂. Tudod mikor vagy te orvos feleség😂 max takarító egy kórházban.
2021. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%

A Kérdező úrnak bizonyára friss excel táblái vannak, amikből kitűnik, hogy mennyi többlethalálozás lett 2019-hez képest a "Rák, sztrók, szívleállás, vagy csak érthetetlen váratlan megmagyarázhatatlan, stb." okból.

Nosza, tegye közkinccsé az adatokat, ha már mások nem merik!

2021. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak egy ismerősöm halt bele a covidba, de ő is úgy, hogy vakbélgyulladása volt, bevitték a kórházba ahol tesztet csináltak és kiderült, hogy pozitív. Ezért covid osztályra tették és nem kezelték a vakbelét. Harmadnapra meghalt, nem boncolták, csak ráírták hogy covidban halt meg. (Szerintem az alapbetegség ellátatlanságában, de jól jön a statisztikához, amivel lehet etetni a népet.)
2021. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#12


Nos arról nincs, mivel a kormány eltitkolja pld. azt is, hogy az oltások után három hónapon belül hányan haltak meg az oltások következtében. Feltételezhetően azért, mert az nem segítené hanem rontaná az oltási kampányukat!


De vannak azért adatok,, pld Németország 80% átoltottsága ellenére is rosszabbul áll, mint az oltások előtt volt!


[link]


[link]

2021. nov. 3. 10:10
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a másik topikot is te nyitottad. Már ott is elmondtam, hogy mivel nem közös értékről indul a 2 grafikon eleve hiteltelen az összehasonlítás. Told el pár héttel a sárgát, aztán majd megnyugszol.
2021. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]

SZóval mi a helyzet? Németeknél lehet van sok eset, mert sokat tesztelnek, de a halálozás és a kórházba kerülés a fontos, az pedig a januárihoz képest sokkal jobb mint akkor volt. Csak arra fogni, hogy hát mert már átestek, vagy meghaltak hülyeség, mert az átesettek védettsége is ugyanúgy csökkenhetne mint az oltottaké. Szóval a védettség így vagy úgy megszerezve, de látszik, hogy számít valamit szerintem..

2021. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

Van valami abban, amit mondasz, kérdező.

Az oltások valódi hasznának megítéléséhez fontos lenne tudnunk pontos adatokat a beoltottakról. Nem csak azt, hogy hányan betegedtek vagy haltak meg covidban. Ha már kísérleteznek rajtunk, akkor vezessenek és tegyenek közzé statisztikát az oltottak közötti vezető halálokokról, újonnan kialakult súlyos betegségek, maradandó károsodások előfordulásának arányáról, beleértve azt is, hogy ezek az oltás után mennyi idővel, milyen életkorban következtek be, milyen oltást és hányat kapott az illető. Függetlenül attól, hogy xy szakértő szerint az oltás okozta-e ezeket vagy sem. Csak a tényeket közöljék.

2021. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17-es jó elvárás, de igazából ami kéne, hogy ez mekkora arányban történik az oltottak, nem oltottak és a covid előtti időszakban, mint referencia.
2021. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
18: Ezzel egyetértek, de ehhez először valós adatok kellenének, utána lenne mit összehasonlítani és elemezni.
2021. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 hollófernyiges ***** válasza:
51%
És amíg az adatokat gyűjtjük és elemezzük addig hagyjuk halomra halni az embereket, vagy zárjunk le mindent és nyírjuk ki a gazdaságot? (lásd a helyzetet idén tavasszal)
2021. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!