Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ausztriában, Franciaországban...

Ausztriában, Franciaországban óriási a felháborodás és vajon Magyarországon az "oltáspárti" szakértők felelősségre lesznek-e vonva?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely mint ehhez is nagyon értő és igazat beszélő, mindenkit lebeszélt a legkevésbé ártalmas hagyományos technológiával készült vakcináról (kínai). Helyette mindenkit arra ösztönzött, hogy a legveszélyesebb és mRNS vakcinával oltakozzon és lehülézta azokat, akik a kínai vakcinát vették fel!


Ausztriában fő műsoridőben törték meg a "vakcinamítoszt" és azt merészelték mondani, hogy : "Tehát rájöttem, hogy ha gyógynövényekkel vagy más homeopátiás szereket szedtem volna, jobban jártam volna"

video 1:19-nél hallható.


Ki fogja azt a sok szenvedést és halálesetet kivizsgálni objektíven Magyarországon, melyeket az un. "védő" oltások okoztak és lesznek-e felelősei?



#vakcinabukás
2021. aug. 11. 13:36
A kérdező szavazást indított:
Senkit sem fognak felelősségre vonni, mert az ellenzék legalább annyira benne van, mint a kormány
Lesznek felelősök, mert jogállam van.
Az mRNS oltások jók, és ha kell akár évente 3-4 oltást is be kell adni.
17 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja a forrás lemaradt:


[link]

2021. aug. 11. 13:37
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem nagyon értem, hogy Karácsony Gergely hogy jön ide.

A kínai oltást sehol nem ismerték el Európában és gyakorlatilag nálunk adtak először az idős korosztálynak. Aki lebeszélni próbálta róla az embereket, utólag nézve jól tette. Függetlenül politikai nézetektől..

Attól nem lesz jobb a kínai, hogy szart sem ér.

2021. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Annál azért többet, mivel adott védelmet!

Ugyan akkor az ártalmas hatása is sokkal kisebb, mint a Kamu Gergő virulógus által preferált és propagált Pfeizer.

2021. aug. 11. 13:52
 4/12 A kérdező kommentje:

A forrás helyesen:


[link]

2021. aug. 11. 13:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Fideszbérenc kérdező...
2021. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Köszi! Ezt Tőled bóknak veszem! :)

2021. aug. 11. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

vakcína rósz mer' chips van benne!!!44! BEMÓNTA A TÉVÉ!!!!!44!!

(kb. ennyi értelme van a kérdésnek)

2021. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyetlen egy kérdést válaszolj meg.


Ha annyira veszélyes lenne, akkor miért oltatta be magát az orvosok 99%-a önmagától?

2021. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 8as!Az orvosok nagyon okosak, te meg egy kis naìv🙂
2021. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

#9

Az órvósók mind hüjjék!4! Én nem a szemelfájsz egyetemen tanútam hanem az ÉLET ISKOLÁLYÁBAN, ahol ISTEN A TANÁR!!! Utánaóvasok én magamtúl a féjszbukon hogy lyó-e az a híres pájszer fakszina, nem kel órvós hogy megmongya nekem!!4!

2021. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!