Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lappanghat a Covid 1,5 hónapot?

Lappanghat a Covid 1,5 hónapot?

Figyelt kérdés

A mamámról van szó. Ha jól emlékszem akkor szeptember közepén kapta meg a 3. oltását. Múlthéten viszont ennek ellenére korházba került, mert nagyon rosszul volt. Lázas volt, folyamatosan köhögött, fájt a torka és a tüdeje. Csináltak PCR tesztet, pozitív lett. Elkapta a vírust amiatt van ez. Ott azt mondták neki, hogy biztosan az oltások között fertőződött meg, és mivel a 3-nál már fertőzött volt, nem működött megfelelően az oltás. Ezért lett rosszul most, 1,5 hónappal később.

Ilyen van? Tud ennyit lappangani tünetmentesen?



2021. nov. 2. 15:38
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
34%
Pfizer mellékhatások csoport facen, beszélgess oltottakkal és majd nem csak megalapozatlan rágalmakat hallasz.
2021. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
31%
Jó kérdés, nekem az egész család oltatlan, de nem tudjuk mi ez az egész, senki se volt beteg pedig jövünk-megyünk rengeteg emberrel találkozunk, boltos kézzel eszünk... semmi bajunk, de tudom és látom, hogy sok oltott szenved, munkatársam is 2 hete van táppénzen 3. oltása óta.
2021. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
52%
A riogatást nem kell elhinni. Konkrétan tudok olyanról, aki abban a csoportban beírta, hogy le kellett vágni a karját. Azt a csoportot nemhogy néggyel, de minimum hússzal kell elosztani! 4 napig voltam tagja. Kiléptem. Jól jegyezd meg, hogy attól, hogy valaki valamit állít, attól még az a dolog nem lesz igaz! Egyetlen ismerősömnek se lett semmi baja az oltástól!
2021. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok, nekünk kedves idős ismerősünket ragadta el a 3. oltás nem rég, stroke-ot kapott oltás után. Jövő héten temetik.
2021. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
35%
Az oltás előtt is kaptak emberek stroke-ot. Ez csak akkor lenne tény, ha tudományosan igazoltan nagyságrendileg nőne a stroke-ok száma. Ebben az esetben viszont leállítanák az adott oltóanyagot. Annak a valószínűsége, hogy oltás nélkül meghal covidban a sokszorosa annak, mint hogy az oltás miatt meghal stroke-ban.
2021. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon sajnálom, viszont megerősìtvèn a #9 vèlemènyèt, nálunk a családban a szintèn idős rokonom teljesen egèszsèges volt.Aztán beoltatta magát ès kèt hètre rá rejtèlyes mòdon meghalt.

Nem akarok senkit lebeszèlni vagy ijesztgetni de nagyon elgondolkodtatò

2021. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
48%

"beszélgess oltottakkal"

Azt teszi itt is, most is, mégis ugyanez a véleménye még mindig.

2021. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
66%

"boltos kézzel eszünk"

Gusztus dolga... Van, aki már a járvány előtt is úgy élte az életét, hogy evés előtt meg a boltból hazaérve mindig kezet mosott. Nem olyan nagy mutatvány az.

2021. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
66%

"ragadta el a 3. oltás nem rég, stroke-ot kapott oltás után"

Után. Nem miatt.

2021. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
50%

"rejtèlyes mòdon meghalt"

Számodra rejtélyes módon. Képzeld, én olyanról is hallottam, hogy egy ismerős 33 évesen, teljesen egészségesen egyszercsak összeesett és meghalt. Sőt, 18 éves focista is volt így, nem rémlik a hírekből? Ez nem rejtélyes? Évekkel a covid előtt történt mindkettő. Vagyis már régen is voltak "rejtélyes esetek".

2021. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!