Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi időig lappanghat a...

Mennyi időig lappanghat a veszettség igaz hogy 7 évig is?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

7 év? Dehogy. Maximum pár hónap. Attól függ, milyen közel van a behatolási kapu a központi idegrendszerhez. Minél távolabb, annál több, ált. 20-90 nap.

De ezt a google segítségével magad is megtaláltad volna.

2015. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de olvastam 7 évet is na mind egy köszi a segítséget csak tudod a neten csomó baromságot olvasni akkor a 20-90 nap a valóságosabb?
2015. szept. 4. 07:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a behatolási kapu mondjuk a gyűrűsujj és az adott egyén nem oltatta be magát de már bőven eltelt a 90 nap?
2015. szept. 4. 07:20
 4/5 anonim ***** válasza:
hm a házipatika.hun tényleg 7 évet is írnak, én mindent innen szoktam nézni mert megbízható oldal szerintem
2015. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsen az 7 év csak pl: az esetek 1-2%-ánál vagy még annál is kevesebb a leggyakoribb: de leggyakrabban 3-7 hét, attól függően, hogy mennyire volt erős a fertőzés, és a marás mennyire közel történt az agyhoz.
2015. szept. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!