Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lappanghat a Covid 1,5 hónapot?

Lappanghat a Covid 1,5 hónapot?

Figyelt kérdés

A mamámról van szó. Ha jól emlékszem akkor szeptember közepén kapta meg a 3. oltását. Múlthéten viszont ennek ellenére korházba került, mert nagyon rosszul volt. Lázas volt, folyamatosan köhögött, fájt a torka és a tüdeje. Csináltak PCR tesztet, pozitív lett. Elkapta a vírust amiatt van ez. Ott azt mondták neki, hogy biztosan az oltások között fertőződött meg, és mivel a 3-nál már fertőzött volt, nem működött megfelelően az oltás. Ezért lett rosszul most, 1,5 hónappal később.

Ilyen van? Tud ennyit lappangani tünetmentesen?



2021. nov. 2. 15:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

A mèdia ès mindennemű olyan platform ahol tömegeket lehet elèrni arra valò, hogy gondolatokat, eszmèket lehessen átadni, hogy elhitessèk veled, ez még az úgy van, ahogy mondják.Ès ha elhiszed, akkor szentül meg leszel győződve ròla, hogy te tudod mi is az igazság, hogyan is működik a világ.

De nyugott lehetsz, nem a mèdia közlèseiből fogod megtudni, a valòságot!

A valòság az, amit megtapasztalsz!

2021. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
9%

"Mi a bizonyìtèk arra, hogy a covid-tòl sokkal többen halnak meg, vagy hogy kevesebben kerülnek lèlegeztetőgèpre?

Ja mondták a mèdiában!?"


Mi a bizonyitek arra, hogy nem?

2021. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdèsedre már leìrtam a választ!

A valòság az, amit megtapasztalsz a saját környezetedben, èletedben, minden más csak közlèsek halmaza, ami vagy igaz vagy nem.

2021. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

42#

Olyan informáciò birtokában vagyok amit jelenleg kevesen tudnak.

Elmondom neked!

Tudod mi fog törtènni 2028 február 21.-èn? Háború fog kitörni, Euròpa hadban áll majd, pontosabban meg fogják támadni.Kìna, Oroszország ès csatlòsaik megtámadják az USA-t, ìgy sajnos Euròpa is beszáll!Ma erre pròbálják felkèszìteni az embereket, pl. ezèrt van, hogy áramszünetek lesznek Ausztriában stb. hogy az emberek akkor majd ne pánikoljanak ha kitör a háború! Van nèhány link, utalás az interneten, ami arra utal tènyleg háború lesz!!!Átküldjem neked?


Vagy hallottál ròla te is?

Ha nem hallottál ròla, nem baj!

Mert èn sem.Most találtam ki az egèszet!

Hát ìgy működik a manipuláciò!

Ha most èrdekemben állna, hogy ezt a hìrt terjesszem, akkor valahol közzètennèk egy cikket,cikkeket, hogy bizonyos hìrszerzès vagy egyèb befolyásos lètező katonai szervezettől èrtesültem ròla ès elkezdenèm agyba-főbe nyomatni a lètező összes az emberek tömegeit elèrő platformokon...hát láss csodát, ha jól csinálom az emberek elkezdenek foglalkozni vele ès sokan mèg hinni is!Ès ha elèg befolyásos ember lennèk, akkor olyan szinten tudnám terjeszteni, manipulálni a világot, hogy bizonyos országok titkos szolgálatai is nyomozni kezdenènek, vagy eljezdenènek felkèszülni az esemènyre.Hát így működik a világ!

2021. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Jó, azt értem, hogy amit a média mond, az nem biztos, hogy igaz.


A kérdés az, hogy abból, hogy valamit bemond a média, máris egyenesen következik, hogy hazugság? Nem lehet, hogy attól még igaz?

2021. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

45#

Sajnos minden lehet,ezèrt akkor teszed a legjobban, ha ugyan elolvasod, meghallgatod ha èppen arra van kedved, de csak úgy kezeled mint egy közlèst, egy pletykát!A tetteket nèzd, ne a szavakat!

Ha pl. már az állásukkal,a megèlhetèsükkel zsarolják az embereket az oltások miatt, az mit mond neked?

Hogy mennyire igazuk van mert ez közèrdek!Ez nem normális.

Csak mellesleg jegyeznèm meg, hogy nekem van pl egy nèmet egèszsègügyben dolgozò, nèmet állampolgár ismerősöm aki nem kèrte az oltást ès mègsem rúgták ki, dolgozik ugyanúgy.Hogy lehet ez?

Persze ez a szemèly az èn ismerősöm, èn beszèltem vele, tehát az èn tapasztalatom, nem másè.Ìgy nem várom el, hogy bárki igaznak vèlje amit mondok.Na ez a szemèlyes tapasztalat...

2021. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

#45 Ja mèg annyi a mèdiáròl, hogy ha egy hìrt, közlèst, eszmèt hatalmas mèretekben terjesztenek, vagyis a csapbòl is ez folyik szindròma alakul ki, akkor szinte biztos lehetsz benne, hogy valami komoly èrdek áll a hátterèben ès hazugság, manipuláciò az egèsz!

Ha egy hivatalos közlès csak elvètve olvashatò, annak biztosan több az igazság tartalma!

Ez a szemèlyes vèlemènyem👍

2021. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

"A tetteket nèzd, ne a szavakat!

Ha pl. már az állásukkal,a megèlhetèsükkel zsarolják az embereket az oltások miatt, az mit mond neked?"

Ugyanazt, amit az mond, hogy már az állásommal, a megélhetésemmel zsarolnak a jogsi miatt. Miért ne vezethetnék jogsi nélkül, ha egyszer tudok vezetni? Miért kell engem zsarolni, hogy márpedig szerezzem meg a jogsit, mert csak úgy kaphatok meg egy állást, csak úgy dolgozhatok taxisofőrként, tehát csak úgy élhetek meg a vezetésből?


"Hogy mennyire igazuk van mert ez közèrdek!Ez nem normális."

Szerintem se! Nem közérdek, hogy megszerzem-e a jogsit, az én dolgom!


"Csak mellesleg jegyeznèm meg, hogy nekem van pl egy nèmet egèszsègügyben dolgozò, nèmet állampolgár ismerősöm aki nem kèrte az oltást ès mègsem rúgták ki, dolgozik ugyanúgy.Hogy lehet ez?"

Nekem meg van egy magyar ismerősöm, aki jogsi nélkül vezet és mégsem rúgták ki. Hogy lehet ez?


"Persze ez a szemèly az èn ismerősöm, èn beszèltem vele, tehát az èn tapasztalatom, nem másè.Ìgy nem várom el, hogy bárki igaznak vèlje amit mondok.Na ez a szemèlyes tapasztalat..."

Dettó.

2021. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

"#45 Ja mèg annyi a mèdiáròl, hogy ha egy hìrt, közlèst, eszmèt hatalmas mèretekben terjesztenek, vagyis a csapbòl is ez folyik szindròma alakul ki, akkor szinte biztos lehetsz benne, hogy valami komoly èrdek áll a hátterèben ès hazugság, manipuláciò az egèsz!"

Ja. Itt van pl. a fogmosás. Az is milyen már! Akárhányszor előkerül a téma, mindjárt azzal jönnek, hogy naponta legalább kétszer, de egyszer mindenképpen, sőt, igaziból minden étkezés után, mégpedig fluorid tartalmú fogkrémmel! Hát mekkora hazugság már ez, milyen manipuláció? Képzelheted, mekkora anyagi érdekük áll az egész mögött világszerte a fogkrémgyártóknak! 7 milliárd ember naponta ötször (mert ugye azt is mondják, hogy napi 5-6-szor kéne enni, az az egészséges!), még akkor is, ha tényleg csak egy-egy borsónyi fogkrémet elhasznál, az hány tonna fogkrém naponta még akkor is, ha a csecsemőket nem számítjuk! :D


"Ha egy hivatalos közlès csak elvètve olvashatò, annak biztosan több az igazság tartalma!

Ez a szemèlyes vèlemènyem👍"


Így van! Ne mossunk fogat! Erről is olvastam már, hogy nincs is rá szükség, sőt, igaziból ártalmas! Csak erről sokkal kevesebbszer, csak elvétve találni információt, tehát ennek biztosan több az igazságtartalma!

Ez a szemèlyes vèlemènyem👍

2021. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

48# Èrdekes dolokat ìrtál, csak sajnos itt nem a jogosìtványròl meg a covid-ròl ès mèg sorolhatnám a sok-sok dolgot, mert ezek csak eszközök!

Itt olyan eszmèk elfogadtatásáròl van szò, amiket egy bizonyos elit akár elhitetni, elfogadtatni, termèszetessè tenni.

Legyen termèszetes, hogy akár galád mòdon zsarolhatnak is, azt csinálhatnak veled amit akarnak, ès nem számìt te mint szabad ember hogyan döntessz, mit is akarsz!Emberek megèlhetèsèvel játszanak egy olyan világban, amit ők maguk alakìtottak ilyennè!

A jogosìtvány azèrt rossz pèlda, mert teljesen normális ès bizonyìtott tèny az, hogy valamifèle tudásra, tapasztalatra kell szert tenned, hogy megfelelően közlekedj az utakon ès ezèrt felelőssèget vállal az, aki tanìt tèged!!!

A vakcinákèrt senki nem vállal felelőssèget, semmifèle bizonyìtèk nincs arra, hogy van e èrtelme, vagy nincs.Csak ellentmondò közlèsek tömkelege van!Persze ez sem vèletlen!De vajon mièrt?

A KRESZ könyvben leìrtak valòságos, teljesen egyèrtelmű igazságok, amit a mindennapi èlet igazol nap mint nap.Ez egy valòdi közèrdek, ès így senki nem háborodik fel rajta,ès elfogadja, ha vezetni szeretne, akkor megtanulja...

2021. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!