Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan szedik az oltás /...

Honnan szedik az oltás / vírustagadók ezeket?

Figyelt kérdés

Benéztem kíváncsiságból pár fb csoportba, eszméletlen miket olvasni ott, aki oltatott és valamit érez azonnal az oltásra fogja, meg 100 an odaírnak különbféle betegségeket a haláltól a fekvő beteggé válasig természetesen csak az oltástól.

Aztán a legdurvábbak hogy mindenki meghal, biorobot, grafén oxid, népírtás, mágneses lesz a test az oltástól stb... Ezek honnan erednek?


2021. nov. 3. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Valami keményvonalas konteós hülye kitalál valami marhaságot és megosztja náluk valamivel butább konteós idiótáknak hitelesnek tűnő érvekkel alátámasztva, amit ők is megosztanak, és így tovább, és így tovább.
2021. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
A konteósok utánanéznek a dolgoknak, a kutatásaik alapján bizonyosodik be például a számukra, hogy az oltásokban grafén oxid van, ismerik a la quinta columna és a többi kutatócsoport anyagait, ezen kívül tisztában vannak a grafén mágneses tulajdonságaivak, a viselkedésével UV fényben, a kiváló mikrohullám vezető képességével stb szintén mert ennek is utánanéztek, kutattak, informálódtak. Míg te mit csinálsz velük szemben? Kijelented mindenféle kutatómunka nélkül, hogy az oltásokban márpedig nincs grafén mert nem lehet benne és ezért nincs is benne és kész! :)
2021. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb, mikor mondják, hogy meghalt valaki oltás után, csak azt nem teszik hozzá, hogy azért, mert elütötte a villamos. Volt itt az oldalon aki azt írta, csak neki 30-40 ismerőse halt meg az oltástól. Nálunk sem a családban, sem az ismerősök között nem lett senkinek semmi baja, aki be van oltva. Még a karja sem fájt senkinek, és mindenki él és virul azóta is. Én nem vagyok sem oltáspárti, sem vírustagadó, nem félek sem a vírzstól, sem az oltástól, de még egyiktől sem lett semmi bajom.
2021. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem unjátok?
2021. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
És te aki ekkora vakcinahívő vagy honnan veszed, hogy amit beléd nyomnak az jó és biztonságos?
2021. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Emberi kreativitás. Sok konteó teljesen valid dolgokból alakul át. Pl. azt hiszem talán Norvégiában nem nagyon akarják a súlyosan beteg idős embereket, mert náluk a vakcina legenyhébb mellékhatása is komoly bajokat okozhat. Ennek van valóság alapja, hiszen néha az egészséges embert is ledönti egy kicsit a lábáról a vakcina, nem hogy egy, a korából adódóan eleve gyengült, ráadásul súlyos beteg embert. Ezt sok ember veszi úgy, hogy a vakcina nem biztonságos, mert meghalnak tőle az emberek és már el is indult egy rémhír.

Egy tudományos cikk is elég lehet ehhez. Pl. megnézik milyen anyagok vannak a vakcinában, utánuk néznek és azt látják hogy pl. valamelyik anyag egy, az oltástól különböző közegben káros lehet, ebből aztán levágják azt, hogy akkor az oltásban káros anyag van és kész az újabb rémhír.

Vakcinagyártók közötti lejáratókampányokból is lehet ilyet fabrikálni.


Nem tagadom a vírust, de nem aggódok miatta, nem vagyok oltásellenes, sem oltáspárti, de be vagyok oltva és semmi nem történt.

2021. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
63%
#5:Ilyen gondolkodásmóddal semmit sem szabadna elhinni, akármit megveszel a boltan, így nem lehet élni. Mindazonáltal megértem a bizonytalanságot az oltással kapcsolatban, csak marhaságot ne terjesszenek.
2021. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Az az igazság, hogy hülyék mindig is léteztek és lesznek ezután is. Azonban az, ha kiterjeszted ugyan ezeknek a konteósoknak a "vírus tagadó" jelzőjét az olyanokra akik bizalmatlanok, legalább akkora nagy butaságra vall mint amiket olvasol a csoportokban. Nem mindenki vírustagadó akinek nincs oltása. Vannak akik egyszerűen csak nem hisznek a kormánynak, teszem hozzá teljesen jogosan, amikor minden szakmaiságot nélkülözve-, az embereket egymásnak ugrasztva hozzák a döntéseket. Ha pedig megnézzük a globális statisztikákat már nem olyan vészes a helyzet, de ez most mindegy.

A legésszerűbb az lenne, ha végre mindenki békén hagyná a másikat. Akinek van oltása az biztonságban van nem? Mert ugye elkaphatod, de nincs súlyos lefolyása. Aki meg nincs beoltva az meg azért nyugodt, mert ő a szervezetében bízik. És pont. Ha mindenki végre csak magával foglalkozna és sok oltásfanatikus nem gyártana hasonló kamuelméleteket az oltás tagadókhoz hasonlóan, mint például dupla maszk, 4-5 adag oltás, zárjunk be mindent mert csak így nyerhetünk meg hasonlók, akkor talán nem inflálna el a fizetésed a fenébe. Mert nem tudom feltűnt-e de 500ft a benzin, 1600/kg a csirke. Ezek mind a bezárások utóhatásai. Ha végre mindenki végezné a munkáját helyre állna a rend, de ez ugye senkinek se érdeke, mert a megosztott embereket könnyebb befolyásolni meg irányítani.

2021. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Olvasni olyat is, hogy ilyen vírus sincs, szezonális influenza amit covidnak hazudnak (covid-19 a fedőneve az oltással való népírtásnak egyébként :)) aki meg korházba kerül mind oltott, mert legyengítette az oltás.

Az ilyen csoportokban aki oltott azt hülyézik, birkázzák. Ha valaki olyat ír, hogy oltás után nem lett mellékhatás akkor álltalában az a válasz, hogy pár év múlva térjünk vissza rá, vagy az hogy eleve placebót kapott mert sok lett volna egyszerre a haláleset, és szépen kapják majd a 3.-4. oltással ők is.

Meg rengeteg van, akin oltás után valami kijött bármi legyen is az csak az oltás mellékhatása lehet, előtte teljesen egészséges volt.

2021. nov. 3. 17:02
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, én oltatlan vagyok és maradok is. Meghagyom annak, aki tényleg szeretné.

Amúgy teljesen igazad van, ezek marhaságok. Már nem tudnak milyen f@szságot kitalálni, a sok kretén meg zabálja😄 a hülyeséget.

Ennek a mostani járványnak a 2009-es H1N1 járvány volt a főpróbája. Nem akarok írni semmit sem, rágd bele magad.

2021. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!