Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be fogjátok adatni a 4. majd...

Be fogjátok adatni a 4. majd 5. és így tovább covid vakcinákat?

Figyelt kérdés
Ugye tudjuk, hogy ennek nem lesz vége, szerintem ez mindenki előtt egyértelmű már, hogy a következő években csak a nyarak lehetnek szabadok, mikor dől a lé az elitnek, aztán zárunk, jönnek a hullámok és maszkozás, oltakozás. Hamarosan jön a magyar vakcina is, lehet orrba-szájba oltogatni az embereket. Mégis, meddig tűrjük még? Ilyen jövőt akartok a gyerekeiteknek? Élet lesz ez? Nehezen tudom megérteni azt, akik azt hiszik, hogy az oltás megoldás lesz és ez a sok idióta intézkedés, aminek semmi, de semmi értelme. Vagyis annyi, hogy más korona és influenzavírus megvadul mégjobban és mint ismerősöm, aki kórházba került, kapott egy válveregedést, hogy óh, nem covid nyugi, csak más vírus. Persze, de majdnem belepusztult 3 oltás után, mit is számít, csak covid létezik, ami nem covid, abba már nem is lehet meghalni?! Nevetséges! De rossz értelemben persze... Hová jutott az emberiség, kimosott agyak, csak a jelennek való élés, a jövő már sötét, mint az éjszaka...

2021. nov. 4. 10:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Annyira kár volt ezt ide kiírni….
2021. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
én biztos nem, egyet sem
2021. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Pedagógus vagyok. Idős szüleim vannak, és gyerekeim is.

Nem beszélek rá senkit az oltásra, mindenkinek szíve joga, hogy védekezik, vagy épp nem védekezik. Láttam, hogy vágott földhöz 50 éves megtermett férfit a covidos oxigénhiány, hogy ölt meg 60 fölötti, amúgy korához képest egészséges férfit ez a betegség. Sportos, makkegészséges fiatal, széles körben ismert embert néhány nap alatt elveszített a családja a covid miatt.

Naponta 23 gyerekkel dolgozom együtt. Az oltottság véd a fertőzés továbbadásától is bizonyos esetben. Ha nem oltatnám be magam, és tőlem hazavinné valamelyik gyerek, emiatt elveszítené anyját, apját, azzal nem tudnék együtt élni. Én így vagyok vele, más meg másként. Amíg nincs rá bogyó, addig szúratom magam, de nyugodtan alszom, bármi történjék is.

2021. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3


Akiket ez földhöz vág azok nem egészséges emberek. Nekem az ismerőseim 99%-a enyhe vagy tünetmentesen esett át. Elhízott, egészségtelen, a tévé előtt a fotelban ülő emberek bizony így végezhetik ez tény, ők nem tudnak védekezni ellene. A sportos alkat nem egyenlő jó immunrendszerrel, attól mert jó a szíve-tüdeje, még nem biztos, hogy egy vírus ellen az immunrendszere jól fog harcolni. Nekik a túlélési esélyük a jobb. Szúrasd magad én elfogadom, engem nem is érdekelne, de másra aki egészséges és nem volt nála gond a covid miatt, ne erőltessék rá! Nálunk a család már túl van rajta, senkinek semmi baja.

2021. nov. 4. 10:48
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, te vállalj annyi kockázatot, amennyit akarsz! Én azt nem értem, aki vissza akar(na) húzódni, azt miért nem lehet segíteni? (Online oktatás, home office lehetősége)

A 3-at beadatom, mert egyelőre nálunk nem engedélyezett a home offie (pedig a munkám nagy részét el tudnám végezni ugyanúgy, amit nem, az sem létfontosságú, elmaradhatna). Később majd az aktuális helyzet függvényében döntök.

(Amúgy nekem nem lelki kényszer, hogy fel-alá rohangáljak, én szeretek itthon lenni, sok itthoni hobbim is lenne, ha lenne rá időm)

2021. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

"Nem beszélek rá senkit az oltásra, mindenkinek szíve joga, hogy védekezik, vagy épp nem védekezik. Láttam, hogy vágott földhöz 50 éves megtermett férfit a covidos oxigénhiány, hogy ölt meg 60 fölötti, amúgy korához képest egészséges férfit ez a betegség. "


Én meg 2 ismerősömet vesztettem el a rák miatt, alig voltak 40 felett, meg sem érték a koronajárványt. A betegségek jönnek-mennek, van aki nem éli túl. Szomorú, de a korona előtt se volt másképpen. Én is átestem a kórságon, nekem egy középszerű influenza tünetekkel megúsztam.

2021. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az otthon ülő életmód a legkárosabb, ha nem mozogsz nem csoda, hogyha elkapod meghalsz. Ez ellen egy vakcina sem véd, ráadásul szívinfarktus, agyvérzés esélyét is növeled. De ha megéri, csináld... az oltás nem véd se a fertőzéstől, se annak tovább adásától, ez mára már nyílt tény.
2021. nov. 4. 10:56
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

"Az otthon ülő életmód a legkárosabb, ha nem mozogsz nem csoda, hogyha elkapod meghalsz. "


Hagyd a rettegőket, nem is értik, hogy miről beszélsz. Azt hiszi, hogy a 23 oltás elég lesz neki.

2021. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Ki mondta, hogy nem mozgok? Ott a kert, van benne elég munka... De aki lakásban lakik, annak is más a szabadban lenni, mint zárt terekben dolgozni, zsúfolt járműveken stb. lenni.
2021. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Megpróbálom inkább átvészelni a fertőzést. Egyébként is az emberen évente sok vírusfertőzés megy át. Lehet köztük akár covid is, hiszen többször beoltottaknál nem feltétlenül "típusos" formában jelentkezik a betegség. Ha adott variánssal szembeni ellenanyag szintet meg lehetne határozni valamilyen egyszerű teszttel, akkor az eredmény talán meggyőző lehetne a további oltások felvételét illetően.
2021. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!