Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most már nem a kamujárvány...

Most már nem a kamujárvány ellen tüntetnek, hanem a kötelező oltás ellen. Kimentek holnap Gődényékkel?

Figyelt kérdés
Én velük tartok, kint voltam minden tüntetésen és most is megyek. Tavasszal még a kamujárvány ellen mentünk, most már a kötelező oltás ellen. Meddig megy még a politika? Szerintetek meghátrálnak végre és vége lesz ennek a bohóckodásnak? 2 éve ebben a bolond világban élni kész okádék, megfertőzik az embert valóban a hazugságokkal, a mocskos dolgokkal, amit ránk akarnak erőltetni. Gyerekeink isszák a levét, ami ellen harcolni kell!
2021. nov. 4. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem Görényben, hogy miért fosik egy szuritól, mikor a kox még inkább bizonytalan eredetű?
2021. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kb. akkora vagyok, mint ő, de soha életemben nem használtam semmi mást, csak vitaminokat, magas fehérje és lassú felszívódású ch bevitelt. Engem is koxosnak hívtak sokan, mert nem hitték el. Ő sem koxol, koxolni Schwarzi csinálta meg ronnie coleman és társai, phil heats stb. A Gődény féle alkat eléréséhez elég sima kaja és erős edzések.
2021. nov. 4. 23:27
 3/14 A kérdező kommentje:
A vírustól nem félünk, nem a vakcinától, minek a vakcina ha leszarjuk a vírust? Aki oltat az menti magát, de én nem fogom megmenteni azzal ha szúratok, mert úgyis meghal ha gyenge.
2021. nov. 4. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Emberek mennek tuntetni az oltas ellen, mikozben napi doboz cigit szivnak el, tomik magukba a mekis hamburgert, a 100 Ft os tescos parizsit jo kis feher kenyerrel, chipset, netán egy kis narko, kox, nyugtato, antibiotikum, fajdalomcsillapito is becsusszan. Hetvegen meg persze johet a jol megerdemelt sor, bor, rovid a lefolgozott het utan.

Vicces es kiabrandito.

2021. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

#2

Gődény garantáltal koxolt. Nem a méret számít, versenyzett meg minden, az a szárazság/izomtömeg arány nem hozható szuri nélkül.

2021. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én kertben termelem a dolgokat, nem veszek bolti kaját, csirkét tartok, disznóval és nem alpári dolgokkal etetem őket, és nincsenek felvizezve a húsaik. Szóval tudom, hogy mit eszik meg az ember amit a boltban vesz, csupa idegméreg stb. Nem dohányzom, napi 4 órát gyalogolok, kerti munkázok, edzek, súlyzós, és futógépes edzéseket is csinálok. Nem mondom hogy nem voltam pozitív már, sajnos 1 tesztem volt tavasszal, de az, hogy pozitív voltam, nem jelent semmit. Messziről sem tudom mi az ami miatt pozitív lehettem. covidnak nevezik, de hogy mit akart nem tudom...
2021. nov. 4. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

4

Ne keverd össze azokkal amiket felsoroltál!

Minden amit felsoroktál, abban tudjuk hogy mi van és tudjuk hogy mi a hatása.

2021. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem bántok egy oltott embert sem, meg azt sem aki hisz ebben a cirkuszban, csak azt nem értem miért nem akarnak hagyni élni olyan embereket, akikre semmi veszélyt nem jelent a vírus? Ezért miért büntetnek például engem is, hogy maszkot húzzak, kijárási tilalmat tartsak be stb. Ha belém jut a vírus sem tudom átadni másnak olyan könnyen, hiszen több eset van, ahol egy légtérben voltak összezárva és még sem kapták el maszk nélkül sem egyes emberek a másiktól. Tehát nem olyan könnyű ezt elkapni, hogy hopp tüsszentek és elkaptad.
2021. nov. 4. 23:37
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#7: dehogy tudod :D de ringasd magad nyugodtan ebbe a tudatlsnsagba. Tudod mennyi tartositoszer, szinezek, izfokozo, stb. van a feldolgozott elelmiszerekben, amivel tomik magukat az emberek? 80%-a rakkelto. De olvass utana nyugodtan annak a par 100 db E betunek. (A tobbi 20%-rol majd 10 ev mulva kiderul hogy amugy az)


Azbeszt? Novenyvedo permetszerek stb. Ismeros? 20 eve meg azt gondoltak veszelytelen...


Nem beszelve a gyogyszerekrol. Minden antibotikum kb. majzsugort, rákot stb. okozHAT. Attol nem felnek az emberek erdekes.

2021. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9


Ebben egyetértek veled, sajnos ez tudjuk, hogy mind méreg a szervezetnek, de sok ember nem teheti meg, hogy mást egyen, mert nekem se könnyű fenntartani a kertet, disznókat, csirkéket, mellette dolgozzak orrba-szájba is és még vigyázzak a fizikumomra is, hogy ne punyuljak el. Alig fér bele és én vidéki vagyok, egy városi panellakó ember azt se tudja mi az a kert és tyúkól.

2021. nov. 4. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!