Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a gyerekednek teszik...

Ha a gyerekednek teszik kötelezővé a koronavírus elleni oltást, hogyan fogsz reagálni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, az lesz, mint a kötelező gyerekkori oltásoknál, nem mehet közösségbe, elveszi tőled a gyámhatóság...

2021. nov. 1. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Örülni fogok neki.
Harcolni fogok ellene.
Beletörődök.
Találok egyéb megoldást.
54 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem szabad hagyni.

Ezt mindenki vésse az eszébe.

2021. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha kifejezetten gyerekeknek fejlesztett vakcinával (Junior vakcina,asszem a Pfizer is fejleszti jelenleg) oltanának,akkor okés lenne.
2021. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem okés.

Az oltás nem okés.

2021. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Senior Séf ***** válasza:
78%
Szerencsére az én gyerekeim mind 30-on felül vannak. Az egyiknek a munkahelye felszólította, hogy vegye fel az oltást. Én azt mondtam, hogy ha a munkáltató kötelezi a védőoltás felvételére, akkor adja írásban. Azt is adja írásban, hogy ő viszont vállalja az csemetém oltás következtében fellépő bármilyen egészségkárosodását, munkahelyi balesetnek ismeri el, ha kiesek a munkából. Ez így korrekt. Azóta csend van.
2021. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezt úgy tennék, hogy megfelelő klinikai tesztelésnek vetették alá előtte az oltóanyagot (nagy minta, kettős vakteszt) az adott korcsoportban, és azon hatásosnak és biztonságosnak bizonyul, akkor nem lenne semmi ellenvetésem. Nem ujjonganék, de komolyabb ellenérzés nélkül elfogadnám.
2021. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy vagyok az egésszel hogy van az a covid cucc az iskolába járó gyerekek arra vannak kötelezve hogy maszkot hordjanak és kerüljék egymást.

Itt van egy a vakcina dolog hogy ellenszer meg ilyenek.

Elsőnek felteszem a kérdést ha ez elvileg egy hatékony oltó anyag egy "komoly betegség" ellen akkor miért kell hogy háromszor is beoltsanak?

Miért kaphatja el ugyanúgy azt a szart bárki akkor is ha beoltják?

Akit beoltanak ugyanúgy arra kötelezik hogy maszkot viseljen hogy távolságot tartson.

Miért oltották be akkor?

Ki tudja mit pakolnak bele abba a cuccba?

10 ből 8 ismerősöm akit beoltottak betegek lettek.

És nem gyanús hogy egyre szélesebb körön belül nyomás alá helyezik az embereket ha nem oltják be magukat repülnek a munkahelyükről?

Én nem fogok megbízni a kormányban és nem fogom engedni hogy valami sosemlátott vírus ellen valami pár hónap alatt összekugyult szart fecskendezzenek belém.

És aki beoltja magát gyáván félti az életét.

Ez a véleményem és számítok rá hogy nem sok embernek fog tetszeni.

2021. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az én gyerekem nem lesz beoltva ezekkel a gyilkos vakcinákkal soha. Erre mérget veszek!
2021. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 scamdemic ***** válasza:
100%

A Pfizer most tett bele valami fincsiséget az 5-11 évesek oltásába. Tromethamine vagy mi...

[link]

Először Bıllgetzı gyerekein tesztelném.

2021. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rá tudnak kényszeríteni, de harcolnék ellene. Egyben bízok, hogy ahogy a koronavírus, úgy az oltás sem lesz olyan veszélyes rájuk. Bár a hosszútávú hatásokat ki tudja? Az MMR oltás sincs rendben, a gyerekem utána 1,5 éven át óránként ébredt éjszaka. Előtte már átaludta az éjszakát. Első fülgyulladasa az MMR után volt 3 héttel, pont amikor a mumpsz komponens aktiválódik. Azóta kb. 20 antibiotikumkúrán vagyunk túl fülgyulladasok miatt. De az alvászavar napra pontosan az oltás napján kezdődött. Utána 5 nappal láz, egy hét borzalom, a láztól ököllel ütött minket, magát is. Máskor is volt mondjuk lázas, de sose ütött.

Nem vagyok teljesen oltás ellenes, kutyám és cicám is minden ellen oltatom, ami halálos betegség. De ami jó eséllyel nem az, én ott nem kockáztatnék. De nem mondhattam azt, hogy nem kérem az MMR-t, egyrészt mert elvették volna a gyereket, másrészt mert már nincs természetes védelem a kanyaroval szemben, régen pl.a szülők átadták már a szoptatassal a védelmet, mivel ők átestek rajta kiskorukban. Ma már ez nincs, a babákat muszáj oltani, mert tényleg veszélyes rájuk.

2021. nov. 2. 01:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás azért veszélyesebb mert nem természet fertőződés történik, hanem billiónyi csomagok nyomnak be és eljut olyan helyekre, ahová a vírus természetes úton soha. A herékbe sem jut el normális esetben,d e vakcinák által pl. igen. Petefészekbe úgyszintén.
2021. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!