Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemrég Dr. Zacher Gábort...

Nemrég Dr. Zacher Gábort láttam valami tévé adásban és olyasmit mondott, hogy menjenek be hozzájuk antigén terápiára. Hogy is van ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
Antigén terápia azoknak kell, akik betegek már, nem? De ezt lehet kérni, nem az orvos dönti el? Meg egyáltalán kovidosan lehet mászkálni, nem karantén van?

2021. nov. 4. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy antigén terápia. Valamit félreértettél.
2021. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

8:45-nél: bocs, rossz kifejezést használtam: antitest terápia

https://www.youtube.com/watch?v=3VNqWCWjafE

2021. nov. 5. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Antitest terápia valóban van. Azt mondta Zacher doktor, hogy a háziorvosokat kéri, hogy utalják be a nagy rizikójú, idős, több alapbetegséggel kűzdő betegeket antitest terápiára. Nem azt mondta, hogy "mejnenek be". A háziorvost kell keresni, főleg telefonon. Ha ő indokoltnak látja, beutalja a beteget antitest terápiára.
2021. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!