Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Média nélkül tudnánk egyáltalá...

Média nélkül tudnánk egyáltalán a Covidról?

Figyelt kérdés

Megkérem a nagyságos modikat, ne töröljenek már megint, tudni szeretném az emberek vélemémyét.


Ha nem lenne téma a vírus a nap minden egyes percében, tudnának az emberek a létezéséről? Minden ismerősöm és jómagam is csak az "ellene hozott" rendeletekből észleljük, hogy pándémia van. Kb. 5 ismerősöm elkapta tavaly, de ha nem tesztelik őket, azt gondolták volna, influenzásak. A média a felelős azért, hogy maradandóan megváltoztatták az életünk?



2021. nov. 6. 00:49
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Elkapod, elmész orvoshoz és megmondja, hogy az vagy.
2021. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2021. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Dugig lettek volna a kórházak tavasszal meg tavaly ősszel. Így is tele voltak, de gondolj bele, ha nem lettek volna lezárások vagy ha most nem lenne oltás, akkor mi lenne... A média meg nyilván túltolja a dolgot, de azért azt feltételezni, hogy ez csak egyszerű influenza, akkor sem lehetne, ha nem lenne média. Egyszer csak azt vennéd észre, hogy hullanak körülötted az idős/szervi beteg emberek. Mondjuk az biztos, hogy a nyájimmunitás gyorsabban kialakult volna.
2021. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lenne a médiában ekkora propaganda, akkor csak tapogatóznának az orvosok, ahogy az egyik szülőmnél tették is a covid előtti nyáron.

Nem múló tüdőgyulladás, antibiotikum, találgatások, majd a végén egy lábon kihordott tüdőembólia, amit csak jóval utána tudtak meg, későbbi kontroll eredményekből.

2021. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
#3 Eddig nem vettem észre; talán most, a negyedik hullámban? Ismerősi és családi körben 2 halálesetről tudok az elmúlt 2 évben, de azok sem covidhoz fűződők, az egyik 90 pluszos. És a dugig levés is elég romantikus túlzásnak tűnik, mint a '19 végi kínai, '20 eleji olasz, majd nyári indiai hoax videók, ahol emberek estek össze/kaptak rohamokat tömegesen, illetve nem volt hely a krematóriumban és a többi.
2021. nov. 6. 01:19
 6/55 A kérdező kommentje:
#1 Erre elfelejtettem válaszolni. Feltételezem, ha nem csapnak ekkora hűhót, nem kezdik tömeggyártani a teszteket, valamint nem járkálnék orvoshoz egy náthával, viszont ha mégis, akkor az nem tesztelne, mert miért tenné, meg a fenti okból.
2021. nov. 6. 01:21
 7/55 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudnám, de azt azért hozzáteszem, feltűnne, hogy többen haltak meg az elmúlt 2 évben a távoli ismerősi körben az idősebb korosztályban. Azt gondolnám, hogy ez egy sötét időszak, de nem tudnám, hogy ez járvány.

2020. február-márciusa óta van itt a köztudatban. De előtte már voltak furcsa halálesetek. Nekem pl. a 42 éves barátnőm halt meg egy pillanat alatt előtte novemberben. Embólia volt, de az tény, hogy volt rá hajlama, erősen túlsúlyos volt és alvási apnoéban szenvedett, én már féltem egy ideje, hogy nem fog sokáig élni. De miután meghalt, pár hétre rá egy nagyon fitt, fiatalos, makkegészségesnek tűnő gyönyörű nő halt meg az ismerősi körömben, akinek a halála sokkolt mindenkit, mert nem lehetett rá számítani. De az állítólag leukémia volt, ami annyira akut volt, hogy 3 nap alatt elvitte, annak se volt köze tehát a koronavírushoz. Ennek ellenére ez a 2 kísértetiesen gyorsan lezajló haláleset novemberben, aztán februárban már minden a vírusról szólt. Mások is mondták, hogy sok ismerősük elment abban az évben, mármint 2020-ban, részben csak gyanítani lehet, hogy köze volt hozzá a koronavírusnak.

Tehát feltűnt volna a sok halál. Ennek ellenére nem mondhatnám, hogy tömegével hullanak körülöttem az emberek. Nem tudnám a média nélkül. Hogy a korlátozások nélkül mi lenne, mi lett volna, azt nem tudom. De azt elég jól látom, hogy az oltás mire nem jó...

2021. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
44%
Hát pedig tavasszal volt olyan, hogy 12 ezer! embert kezeltek kórházban egyszerre, és 1500 volt lélegeztetőgépen, úgy, hogy csak kb. 2000 lélegeztetőgép kezelésére van hozzáértő dolgozó az országban. Egyszerűen a legtöbb országnak az egészségügyi ellátása nem bír el ennyi embert, és ez a legfőbb probléma, nem az, hogy ez egy kifejezetten halálosan veszélyes vírus lenne. Nézd meg mi volt Indiában tavasszal, amikor még nem volt oltás és az emberek nem tartották be a korlátozásokat. Vannak róla videók, hogy hegyekben állnak a halottak és nem tudták elég gyorsan elégetni őket, annyian haltak meg. Meg arról is vannak videók, ahogy az emberek a kórházak előtt, székben ülnek oxigénmaszkkal, mert bent már nincs hely.
2021. nov. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Ez a videó még a járvány kezdetekor készült:

https://www.youtube.com/watch?v=OiKpOdlonyU

Szerintem még most is megállja a helyét.

2021. nov. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom. Te mit gondolsz? 🤔
2021. nov. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!