Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus (delta) ellen...

A koronavírus (delta) ellen hatásos ha minden este megiszok 2 vagy néha 3 deci pálinkát?

Figyelt kérdés
Be vagyok oltva is pfizerrel. A pálinka az házi 52 fokos. Ez fertőtlenít, nem?

2021. nov. 6. 18:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és 2 pfizert kaptam már. A 3.ra is elmennék, csak az oltás napján jobb lenne nem inni. Viszont én már iunkább innák. Nem akarok kihyagyni 1 napot.
2021. nov. 6. 18:30
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

2-3 decit???? Minden este?

Alkoholista vagy. Az is elvisz előbb vagy utóbb, én nem a korona miatt félnék. :)

2021. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát most mondanám hogy a home office miatt volt. De közben megkedveltem ezt az esti italozást. Azért ismerek alkoholistákat, lehet ezt évtizedekig is csinálni :)
2021. nov. 6. 18:36
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Igyad!Jobban jársz mint a 3.trágyalével
2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Egy tüdőt támadó vírussal mit fog kezdeni a gyomrodban lévő pia? 😂
2021. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát de arra gondoltam hogy avírus amint belém kerül, megsemmisül. A szesz kiírtja, így nem tud hatást kifejteni :D
2021. nov. 6. 18:44
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez vígasztal, az alkoholistákon alapból tünetmentesen átmegy a covid.
2021. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

5


Nem mindenkinél támadja meg a tüdőt, akkor már kihalt volna a fél ország, nem lenne tünetmentes és enyhe lefolyás, mikor a tüdő abszolút érintetlen. A koronavírusok először MINDIG

2021. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
FOLYTATOM: az orrüregben és a torokban szaporodnak el, azaz felső légutakban. 10-14 nap mire lejut a tüdőbe ha valaki gyenge és betegeskedő. Mindig ezt megelőzi a torok-légcső-gégegyulladás. Utána tud a tüdőben szaporodni, normális átlagember immunrendszere nem engedi lejutni, ismeri a régi koronavírusok hatására már a szervezet, nem teljesen új a vírus.
2021. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha beoltattad magad, akkor az megvéd mindentől, sőt még örökéletet is ad. Minek még a pálink is?
2021. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!