Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek az oltás önmagában...

Szerintetek az oltás önmagában elegendő, hogy legyőzzük a járványt, vagy további szigorítások szükségesek(home office,online oktatás,stb.)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Az oltás elég
További szigorítások szükségesek
51 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mit kell legyőzni?
2021. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha még egyszer online oktatás lesz, akkor az érettségit, felvételit el is engedhetjük. Ingerszegeny környezetben semmi nem motiválja a diákokat, én is azt éreztem tavaly, hogy folyamatosan fejlődök vissza szellemileg, pedig becsületesen megtanultam mindent és a házi feladatokat is megcsináltam. Mivel nem voltak körülöttem emberek, nem tudtam beszélgetni, kikapcsolódni, panikrohamaim lettek és egyéb mentális gondjaim. Szóval az online bohóckodást inkább ne.
2021. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Aham. Egy válasz kihagytál: Semmit nem kell csinálni. És akkor végre megszabadulunk a vírustól és ettől az őrülettől...
2021. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha befejeznék a hisztit akkor véget is érne.Nem kell ennyire betojni mert a tv-ben azt mondták.Hova kellene szigorítani?Mit szeretnél?Mindenki üljön otthon a 4 fal között maszkban és gumikesztyűben vagy nem értem a kérdést sem nem rosszból mondom.Már minden meg volt és nem ér semmit szinte,az oltásokat pedig inkább hagyjuk ne menjünk bele.

Influenza szezonban miért nincs ekkora hiszti?Az is van ám olyan veszélyes mint ez sajnos tapasztalatból mondom milyen tud lenni.

Feleslges a riogatás és hisztéria keltés.El kellene már engedni ezt a témát így 2 év után vagy mit szeretnél talán totális covidizmust?

Hogy oltás nélkül még kakkantani se lehessen vagy nem is értem.

2021. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem elég egyértelmű, hogy az oltás önmagában nem elég. Megértem, aki inkább ignorálni akarja a járványt, de meg kellene adni a digitális oktatás a home office lehetőségét, ahol csak lehet.
2021. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

A cikk szerint nem elegendő:

[link]


"Míg márciusban a fertőzés elleni hatékonyság a Moderna esetében 89,2%, a Pfizer esetében 86,9%, a Janssen esetében pedig 86,4% volt, szeptemberre jelentős csökkenés következett be: 58%, 43%, illetve 13%."

2021. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!