Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor engedik rá végre a...

Mikor engedik rá végre a lakosságra a vírust? Rusvai professzor múltkor már arról beszélt, hogy lehet idővel ezt kéne.

Figyelt kérdés

Én már várom, mert ez a cirkusz nagyon elég volt már, unom! Engedjék el, hadd kapja el mindenki és alakuljon ki teljes nyájimmunitás, akinek becsengetnek az nyilván elmegy az élők sorából, hiszen az élet véges, aki meg túléli a csatát, az mint a háborúban hazatér. Örökké nem élhetünk így, mert emberi életek mennek tönkre és a gyerekek miben nőnek fel?


El kell engedni erre szavazok ha majd lehet és essen át mindenki rajta, nem lesz több, mint egy influenza ha nem nyomja a média a baromságokat és betiltják a covid híreket. Ha rajtam múlna elrendelném, hogy lecsukatom azt a médiumot, amelyik valamikor is covidról ír. Máris azt se tudnánk van-e covid vagy nincs és véget érne a kamu, hazug politikai járvány.


2021. nov. 7. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Jajj istenem. Már ráengedték. Itt a 4 hullám és szinte zéró korlátozás van.
2021. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez fasza, de nyilván nem fognak egészséges embereket megfertőzni azért mert te nagyon unsz valamit.

Én se szeretem a seg*buta embereket, mégse agitálok azért, hogy lőjenek az árokba mindenkit akinek 100 alatti az iq-ja.

2021. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Látszik, hogy Rusvai úr nem beavatott. A nagy terv ez nem ez, hanem a 100% átoltottság, azt mindenki saját fantáziájára bízom, hogy miért is.
2021. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az a vicces, hogy mielőtt ezt mondta Rusvai, előtte 2 nappal még a legkisebb falusi kocsmába is védettségit akart kérni😄. Most lezárna? Vagy engedne? Én is az elengedésre szavaznék, ha lehetne. De nekünk ebbe nincs beleszólásunk.
2021. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne egy állatorvos tanácsából induljunk ki. Különben is ezek össze-vissza beszélnek, azt is letagadja, amit korábban mondott.
2021. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ez másik vírusról beszélt???
2021. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most engedik rá éppen. És jól teszik, mert be kell végre fejezni. Aki oltatlanul maradt, az izgulhat azért.
2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

7-es, én inkább az oltott barátaimért, rokonaimért aggódok.

A kórházban is inkább az oltottak vannak, nekem ilyen infóm van.

Minket, egészséges, oltatlan embereket semmiféle behatás nem ért a vakcinák által. Az immunrendszerünk érintetlen és működik, hiszen dolgozni járunk, vásárolni, suliba, edzésre és már a 4.hullámot gyűrjük egy köhögés nélkül😄.

Az oltottakba viszont belenyomtak 2,vagy 3 nemtudjukmit. Mivel a járvány nem hogy csökkene, hanem erősödik, nyilvánvalónak kellene lennie, hogy ezekkel valami nem stimmel. Még ha ezt nem lehet most még le kommunikálni. Ezt olvasd el azért, csak hogy lásd, ez nem most zajlik először és amilyen hülye, buta emberek vannak, biztos vagyok benne, nem is utoljára😄

[link]

2021. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ausztriában nyilván más vírus van, 8-as:

[link]

Sárga a vírus.

2021. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!