Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek felébrednek az...

Szerintetek felébrednek az emberek mire beharangozzák a 8. hullámot is? Hány hullámot tervezhettek, hiszen Merkely professzor azt mondta nem lesz 4 és 2 oltás elég. Most meg már 4. oltásról is olvastam és épül a vakcinagyár.

Figyelt kérdés
Csak nekem bűzlik ez az egész covid-19 história? Engem lehet utálni, szeretni, nem vagyok oltva, nem is leszek semmilyen vakcinával beoltva erre mérget vettem. Kezd rohadtul elegem lenni ebből az agymosásból, hogy hazudoznak és beszélnek összevissza és után azt szarozzák le, aki nem vesz részt ebben a kísérletben és pandémiában. Mert engem abszolút nem érdekel, járok mint eddig ismerősökhöz, nem használok kézfertőtlenítőket, leállok bolt után is enni ha kedvem van koszos kézzel és nem zavar ha olyannal vagyok egy légtérben aki köhög, vagy éppen covidosnak van titulálva, mint nem régiben bátyám.
2021. szept. 29. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Olyan ez mint a Zsóry fürdő hullám medencéje.

Ott minden órában van.

2021. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Amíg van palimadár, aki ugrik rá.
2021. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ennek semmi köze a virushoz, sokall mélyebb dolgok vannak itt.
2021. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Azért a mai napig meglepődök, hogy még mindig vannak emberek akik azt hiszik hogy ez kitaláció

(Egyébként meg covid ide-oda, az, hogy mocskos kézzel eszel, meg nem fertőtlenítesz kezet, az csak a saját bajod, mert covid mellett is vannak ám csúnya betegségek ;) Szóval ettől nem leszel menő nagyfiú)

2021. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Én meg a mai napig meglepődöm hogy 2 év után is vannak emberek, akik elhiszik ezt a covid történetet.
2021. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Megy az agymosás ezerrel.
2021. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: nem nagyfiú akarok lenni 39 évesen.. jó lenne még abban a korban lenni, hogy annak akarjam magam végre érezni :) egyszerűen ez a szokásom, 39 éve, gyerekként falun, tanyavilágban nőttem, most is sokat dolgozok kertben, eszem a frissen leszedett, mosatlan gyümölcsöket is a kertemben, és még nem volt semmi más bajom. Ezt szoktam meg, nem is bírom elviselni hogy megyek valahova és fújnak le fertőtlenítővel... ismerősöm az túl higiénikus és sokat beteg, gyakran megy a hasa stb. Szerintem az eltúlzott higiénia meggyengíti az immunrendszert. Ez alatt nem azt gondolom, hogy ne fürödjön rendszeresen valaki és ne legyen ápolt, mert amúgy én is ápolt vagyok. De az, hogy kijövök egy boltból és betolok egy szendvicset boltos kézzel, nekem természetes. Valahogy az ilyen fertőző betegségektől sosem féltem, ahány barátnőm volt és nem akar épp torokgyulladás vagy influenza miatt megcsókolni, csak azért is megcsókoltam. Sosem kaptam el furcsa módon.
2021. szept. 29. 17:16
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

7-es, kb igazad lehet, hasonló módon élünk mint te. Nem vagyunk oltva, nem is leszünk, csak ha elvisznek. Maszk nuku, a kézfertőtlenítő beszáradt, mert nem használjuk, még eleinte vettük, azt azóta ott van. A kovidot elkapni nem tudjuk, pedig járunk dolgozni multihoz(csomó ember van) , suliba, edzésre, vásárolni stb. Semmi bajunk, már 3 hullámot túléltünk, bármiféle tünet nélkül.

Mindenesetre egyre riasztóbb híreket hallani, szlovéniában beszüntetik a janssent, az astrát már korábban. Sok országban van ilyen, valahol ezt, máshol meg amazt tiltják be. Nagyon sok minden igaz lett, amiért korábban laposföldhívőnek titulálták az embert. A másik,hogy valamiért az mrns vakcinát akarják beadni mindenáron. Aki beszúratta, annak már bent marad, olvasni már olyanokat, hogy nem várt és nem tervezett folyamatokat indít el a szervezetben, nem tudják még hova vezett ez a későbbiekben.

2021. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem akarok senkit sem megijeszteni, de ennél sokkal durvább dolog lehet a háttérben.

Sajnos ez a vírus tünetmentesen terjed, és attól még hogy nem látjuk, nagyon is valóságos. De tekintve, hogy a fiatalokra és a gyerekekre nem veszélyes, mégis fura, hogy ennyire ráerőszakolják az emberekre. A statisztikák szerint 25 éves korig 10 000 emberből 1 hal bele a vírusba, de valószínűbb, hogy az illetőnek már van valamilyen alapbetegsége, amit a covid csak felturbóz. Ezek alapján, számomra gyanús az egész sürgetés az oltás felvételére. Tehát nem az oltás a főprobléma, hanem maga a vírus. A vezetők (WHO, FDA) valószínűleg tudnak valamit, amit az átlagemberek és az átlagpolitikusok még nem tudnak. Egyes elméletek szerint a vírusnak hasonló lefolyása lesz, mint a HIV-nek. Most még tünetmentesek az emberek, de 3-4 éven belül lehet hullani fognak. Sok tanulmány jelent meg azzal kapcsolatban is, hogy a vírus zombivá teszi a sejtjeinket, azaz a koronavírus egy "zombivírus", amit a kínai laboratóriumban készítettek el. Hiszen, ha a gyerekekre egyáltalán nem veszély a jelenlegi álláspont és adatok szerint, akkor miért sürgetik ennyire? Amerikában már elkezdték oltani az 5 éveseket. A HIV úgy működik, hogy az elején megtámadja az immunrendszert, a betegség enyhe lefolyású, majd 3-4 évig tünetmentes a fertőzött. Ezt követően nagy ütemben, fokozatosan elkezdenek leépülni a belső szervei, az immunrendszere működésképtelenné válik, kialakul az AIDS. Sok tudós gyanús analógiát figyelt meg a két vírus között. Most még tünetmentesek az emberek (vagy krónikus posztcovidban szenvednek), de később ez immunhiányos állapottá alakulhat. Feltételezhető, hogy akik ránk engedték a vírust, azok pont ilyen elv szerint gondolkodtak. Úgy szerkesztették meg, hogy ne okozzon olyan komoly tüneteket, mint pl. az ebola, ezért az emberek ne is vegyék fel az oltást. Na mármost, ha szinte a félvilág covidos lett, de lehet még annál is többen, és ezek az emberek aztán bele is halnak pár évvel később a vírusba, akkor drasztikusan csökkenni fog a népesség. Hiszen nagyon sokan még az oltás előtt megfertőződtek, úgyhogy ez alapján ők is mennek a levesbe. Az a kevés szerencsés, aki pedig be van oltva és nem kapta el a vírust, az megmenekülhet. Lehetséges, hogy ezért akarják ennyire ráerőszakolni mindenkire és még a gyerekekre is az oltást, hogy menteni tudják a menthetőt. Nyilván nem jelenthetik be, hogy a koronavírusos emberek meg fognak halni pár év múlva, mert kitörne a pánik, és az polgárháborúkhoz vezetnek.


Sokféle elmélet van, de nem az oltás itt a ludas, hanem maga a vírus. Ezen gondolkodjatok el! Egyébként én sem vagyok oltva, de ha belegondolok, hogy a vírus sokkal súlyosabb, mint amilyennek prezentálják, akkor erősen felmerül bennem az igény arra, hogy mégis elmenjek. Jelenleg nem tudom, mit tegyek.


Még annyit hozzáfűznek a kérdezőhöz, hogy megértem, hogy igényled az egyszerű életet, ezért egyszerű a gondolkodásmódod is: "nem mosok kezet, mert falun sem mostunk." A dolgok viszont következményekkel járnak, én sem vagyok ez a tisztaságmániás városi ember, de logikus, hogy piszkos kézzel nem nyúlok ételhez, a covid előtt is általános magatartás volt nálam a kézmosás, influenza szezonban pedig a fokozottabb fertőtlenítés.

2021. szept. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

"Hiszen, ha a gyerekekre egyáltalán nem veszély a jelenlegi álláspont és adatok szerint, akkor miért sürgetik ennyire?"


Pont ezért gyanús az oltás. Nem megmenteni akarnak, ebben legyél biztos.

2021. szept. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!