Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után nem múlik a köhögés?

Covid után nem múlik a köhögés?

Figyelt kérdés
2 pfizer után elkaptam az oltásellenes munkatársamtól (akivel együtt járunk ki ügyfelekhez), 10 nap karantén letelt, de az ugató, fájó köhögés nem múlik, de már dolgoznom kell (kolléga intenzíven, de gépre nem került szerencsére). Igazából más tünetem nincs is, csak a köhögés. Ki mit ajánl ez ellen? Mélyről jön, fáj is kicsit mikor köhögök :(

2021. nov. 9. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Facebook vakcinainfó - orvos válaszol csoportban ha felteszed lehet hamarabb kapsz választ :)
2021. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Doki nem ír ki még egy hétre legalább? Ez nem játék.

Én két hétig az ágyból is alig tudtam felkelni, utána pedig annyira gyenge voltam, hogy minimális fizikai aktivitásra (pl. konyháig elmenni) is már légszomjam volt. Másfél hónap után tudtam 200 métert úgy sétálni, hogy már nem szúrt az oldalam.

2021. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kettes: Dokimat nem érem el, múltkor is csak az asszisztenst értem el, aki a lényegi infó után rámcsapta a telefont.
2021. nov. 9. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Jól érzékelem, hogy te az “oltásellenes” kollegádra haragszol mert két oltás után is elkaptad a covidot? Amugy nekem ugyanez volt. Kamillás gőzölés 1 nap alatt rendbe tett. Jobbulást
2021. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E-mailt nem tudsz írni neki? Nálunk telefonon gyakorlatilag elérhetetlen ismét az orvos, a héten írt a fb oldalára, hogy csak az hívja, akinek azonnali segítségre van szüksége (fulladás és hasonlók), minden más esetben e-mailt írjanak, mert ennyi telefont egyszerűen képtelenek felvenni. :/
2021. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4: köszi, kipróbálom!

5: írtam mailt, de nem olvassák. (Ezért fizetek TB-t?!)

2021. nov. 9. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép. Nálunk legalább a maileket elolvassák, egy napon belül szoktak rá válaszolni (normális időszakban gyakorlatilag azonnal van válasz, és természetesen telefonon is elérhetők, na meg be is lehet menni, ez most egyáltalán nincs).
2021. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kolléga intenzíven, oltásellenes... elég az ilyen kamukérdésekből. Én se vagyok oltva, de nem vittek a korona miatt sehova, itthon mint egy náthát kikezeltem.
2021. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És attól, hogy neked nem lett tőle bajod, más nem kerülhetett kórházba?
2021. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Dehogynem, pár éve kollegám nagyapja halt meg influenzában, tüdőgyulladás végzett vele. Csak a covid az amire most ráhúzzák, ami KAMU! Nincs covid!
2021. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!