Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Boldogkői Zsoltnak a facebooko...

Boldogkői Zsoltnak a facebookon hobbija lehet uszítani a népet egymás ellen a covid kapcsán?

Figyelt kérdés

Az egyik legerőszakosabb a covid vakcinák terén, szerinte az oltatlanokat nem szabad engedi tömegközlekedni, lassan sehova? Azért azt gondolom, hogy ez már mindennek a teteje és igazán visszafoghatná magát. Ezt nem érdekli se idős, se gyerek, ilyen embert én még nem láttam, aki állandóan alázza azokat, akik nem oltatlank. Tőle terjedt a "vírustagadó" "vírus szkeptikus" "járványtagadó" "laposfoldhívő" egyéb kifejezések. Sőt azt aki nincs beoltva ismeretlenül lazán leírja aluliskolázott senkinek!


Komolyan idáig süllyednek egyesek a hatalomérdek miatt, hogy kialakítsanak maguknak egy rajongótábort és őket etesse mások megalázásával?


Őszinte legyek abszolút gusztustalan, ellenszenves ember számomra, sőt egyre inkább lesüllyed, még mindig tud hova süllyedni. Ha feketehimlő járvány lenne, szerintem nem kéne senkit noszogatni azért, hogy kérjen egy oltást, reklámozni sem kéne, mert tudná, hogy meghalhat akármilyen erős a szervezete, az ténylege egy veszélyes betegség. Na de a covid, ami 10 nap alatt otthon gyógyul és a feketehimlővel aminek 60% a halálozása, a covid 99.98%-ban gyógyul magától.


Nem értem miért erőszakoskodnak ennyire, mikor nincs szó súlyos veszélyről, a koronavírus nem képes ilyen veszélyt generálni.


2021. nov. 9. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezért fizetik. Mindig jön egy újabb bohóc akit majd ha megun a nép, lecserélnek. Így működik a propaganda.
2021. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is válaszoltad a kérdést, egyetértek veled.
2021. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

2009-ben is voltak ilyenek! Jó pénzt kapnak érte. Ezt ingyen nem csinálja senki. Nem tünt fel senkinek, hogy igazi virológus szinte csak alkalomszerűen nyilatkozik?

Merkely kardiológus, Rusvai állat virológus, Boldogkői valami biológus, Szlávik mondjuk valóban infektológus, Zacher meg toxikológus.

2021. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És te még nem is olvastad a tudományos-fantasztikus regényét :D Na az az igazi förtelem :D
2021. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!