Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen jellegű karanténba...

Milyen jellegű karanténba kerülök?

Figyelt kérdés
Osztálytársam pozitív tesztet produkált. Mi 8 napja találkoztunk vele, tünetmentesek vagyunk de ma hazaküldtek. Nyilván nem fogok mászkálni a városban, csak simán érdekelne h mégis milyen jellegű lesz a karantén? Ne várjam már a rendőröket pizsamában, ha olyan.

2021. nov. 10. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh nyugodtan várhatod őket pizsamában, ha olyan karanténba kerülsz. Unokahúgom osztályát egyébként hazaküldték ugyanilyen okból, nem kerültek karanténba. Én nemrég voltam hatósági karanténban, egyetlen egyszer jött rendőr ellenőrizni, halál nyugodtan nyitottam ajtót pizsamában.
2021. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha karantén lesz, akkor karantén lesz. Ennek nincsenek fokozatai, otthon maradsz, nem fogadsz látogatókat. Otthon meg úgy öltözködsz, ahogy akarsz. Ha van ellenőrzés, akkor is úgy öltözködsz, ahogy akarsz. Láttak ők már biztos nem egy embert, aki nem volt szalonképesen felöltözve.

2. Nem is biztos, hogy karantén lesz, lehet, hogy csak az iskola buzgólkodik. Mit mondtak amúgy, mi lesz a továbbiakban? Vagy csak simán annyi volt, hogy menj haza, oszt jóvan?

2021. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Pontosan ennyit, majd valamikor kapok emailt amiben leírják hogy mi lesz...

Arra értettem, hogy jönnek majd ellenőrizni, vagy nem

2021. nov. 10. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

“ otthon maradsz, nem fogadsz látogatókat. ”


Elképzeltem, hogy otthon maradok, és nem fogadom a fakabátokat.

2021. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis ők is látogatók, erre így nem gondoltam, köszönöm xD
2021. nov. 10. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ha pizsamában kinyitod az ajtót, akkor nem fognak bemenni. :) Pláne, ha még csukott ajtónál kiszólsz, hogy karanténban vagy, és nem fogadsz látogatókat. Max. rádnéznek, plusz ha nagyon szigorúak, akkor feltesznek pár keresztkérdést (születési idő, anyja neve...), hogy tényleg te vagy-e.
2021. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 nap után már minek?
2021. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk. Az igazgató találta ki. De semmi féle hivatalos levél nem jött, csak az iskolától, hogy elvileg masodikatol itthon vagyunk xD de semmi egyeb, hogy most karantent rendelnenek el
2021. nov. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!