Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová lett sok orvos, ápoló,...

Hová lett sok orvos, ápoló, nővér? Az összeomlás szélén az egészségügyi ellátó rendszer az egészségügyi emberek kirugdosása miatt?

Figyelt kérdés

Mi lesz így az ellátatlan emberek tömegeivel? Azok halála is majd a "koronavírus áldozatainak" statisztikáját fogja majd növelni?


Ha mindenkit kirugdosnak aki nem veszi fel a védőoltást akkor ki k fogják ellátni a betegeket, a katonák?



2021. nov. 10. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Semmi gond azzal, ha kirugják az egészségügyi dolgozókat, hulljanak csak a "férgesei", maguknak okozták a bajt.
Meggondolatlanság a kormány részéről, mert így sok beteg ellátlanul fog maradni.
Orbán Viktor személyesen fog minden ellátattlan betegről gondoskodni, mert senkit sem fog az árok szélén hagyni.
21 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Alig van már kit kirugdosni. Aki tehette, rég külföldre ment közülük, többször ennyi pénzért.
2021. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőt szerintem töröld ki.Azt te tudtad kedves ,hogy az eüben már csak oltotak dolgoznak ,nekik még évelején KÖTELEZŐ lett az oltás és nem csak lehetőség. Maguknak okozták a bajt? Miért is? Magyarázd már ezt el nekem..
2021. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Elenyésző számú ember került ki az eü-ből azért, mert nem akarta felvenni az oltást.

Eü-ben dolgozom, a kollágáim majdnem 99%-a már akkor beoltatta magát, mikor még nem volt kötelező. Néhány van csak, aki utólag adatta be azért, mert kötelezővé tették.


Ami miatt sokan elmentek:

- egészségügyi szolgálati jogviszony

- az eleve meglévő szakdolgozó hiányból adódó egyre több túlmunka a bérrendezés nélkül

- egyre jobban növekvő magánegészségügyi ellátás, ahol normális béreket fizetnek


Eddig sem volt elég orvos meg ápoló, már sok éve nincs, csak most a covid miatt jobbna kitűnik.

Az osztályunkon április óta nincs osztályvezető, és nem találnak a helyére senkit, pedig folyamatosan hirdetik. Az előző speciel magánba ment.

2021. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3


Elenyésző szám???? Hát' lehet, hogy most ez az "elenyésző szám" fogja az ellátórendszer összeomlását okozni, ami szerintem tervszerű összeomlás lesz! Igen, azért tervszerű, mert fokozódni fog a pánik, erre hivatkozva pedig Orbán bevezettetheti régi álmát, hogy mindenhol bevezethesse az kényszer/erőszakos oltásokat.

2021. nov. 10. 20:32
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Elhiheted, sokkal nagyobb és sokkal régebb óta fennálló problémák vannak az eü-ben, mint a kötelező oltás. Én eü dolgozóként speciel teljesen jogosnak tartom, pedig nem vagyok fideszes.
2021. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Brutális emberhiányt csináltak úgy, hogy már enélkül is az volt!! Olyan 9000 ember ha jól emlékszem az utóbb kirúgott oltatlanok még hozzájöttek a tavasszal kirúgottakhoz. És kész a magyarázat ha összeomlik a buli: az oltatlanok miatt összeomlott az egészségügy!! Pofabőr az van nem mondom.
2021. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

"Maguknak okozták a bajt? Miért is?"


Ezt valahol elfogadnánk ha végleges engedélye lenne a kényszerített oltásoknak. Meg esetleg sterilizáló hatásuk lenne valamicske de már bizonyítottan nem gátolják semmilyen mértékben a terjedést tehát értelme sincsen a betegség lefolyásának enyhítésén túl. De gyógyszerkísérletre semmilyen pályán nem lehet emberi lényeket kényszeríteni még az állatokat is sajnálom érte.

2021. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

#3: "Elenyésző számú ember került ki az eü-ből azért, mert nem akarta felvenni az oltást."


Ja, csak amikor a szinte nincsből adnak még lejjebb akármennyit (ha csak 1 ember is elmegy a kötelező oltás végett, az már veszteség, valaki másnak kell a munkáját ellátni), akkor nem lehet vagdalózni és fenyegetőzni.

Az EÜ évtizedek óta egyre rosszabb, az utóbbi 10 évben pedig rohamosan le lett (sajnos tudatosan) építve.

2021. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a kis létszámból még az elenyészőt is luxus volt elengedni! Speciel engem nagyon nem érdekelne, ha segítségre szorulok, akkor esetleg egy nem beoltott ápoló látna el. Kincs volt minden egyes távozó személy, én nem kötelező oltást írtam volna nekik elő, hanem inkább háromszoros fizetésemelést.
2021. nov. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
"a kollágáim majdnem 99%-a már akkor beoltatta magát, mikor még nem volt kötelező" - Én nem lennék benne olyan biztos, hogy mindenki valóban be is van oltva... Szerinted pont egy orvos ne tudná elintézni, hogy mellémenjen az oltóanyag? :)
2021. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!