Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová lett sok orvos, ápoló,...

Hová lett sok orvos, ápoló, nővér? Az összeomlás szélén az egészségügyi ellátó rendszer az egészségügyi emberek kirugdosása miatt?

Figyelt kérdés

Mi lesz így az ellátatlan emberek tömegeivel? Azok halála is majd a "koronavírus áldozatainak" statisztikáját fogja majd növelni?


Ha mindenkit kirugdosnak aki nem veszi fel a védőoltást akkor ki k fogják ellátni a betegeket, a katonák?



2021. nov. 10. 19:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Alig kérték önkéntesen az oltást az eü-sök, elkezdték őket zsarolni, úgy lett oltva jelentősebb részük. [link] Ebből sok persze "oltva" értendő. A maradék pedig mint tudjuk kirúgva. Tehát nem, egyáltalán nem oltakozott önként az eü, a döntő többségük valamilyen zsarolás végett tette meg. Ugyanez a helyzet az egyetemistákkal. Verik magukat az oltástálibok, hogy a képzett réteg oltakozik nézzük meg, aha zsarolásra ők is mint az eü-sök.
2021. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Persze, te biztos jobban tudod mint en, aki oorhazban dolgozik es a sajat szemevel latta, hogy a kollegainak a 99%a felvette az oltast knkent meg ev elejen.
2021. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

#12: Dehogy vették önként. Vagyis annak mondható ha valakit indirekt megzsarolnak vagy utalnak arra és ezért oltat. Vagy ha nem akar diszkriminálva lenni és kell neki a diszkriminációs oltás kártya (nem védettségi, mert nem véd sem a kártya, sem az oltás). :D


Nekem is dolgozik egy jópár ismerősöm, sőt annál közelebbi hozzátartozóm is EÜ-ben, a legtöbbjük nem önként és dalolva vette fel az oltást.


Viszont Te biztos nem dolgozol EÜ-ben, mert akkor jobban tudnád. :)

2021. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

De, bizony veled ellentétben, akinek a “rokona” meg az “ismerőse” dolgozik eü-ben, en valóban eü-ben dolgozom. Nem kényszerítettek az oltásra sem engem, sem másokat év elején, ennek ellenére a kórházi dolgozók 99%a felvette az oltást.

Ez a te elmebeteg tévképzeted.

2021. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben például ahol több kórház is van 6000 egészségügyisből önként csak 2000 kérte. A többit meg kellett zsarolni. Te melyik különleges városban dolgozol ahol bezzeg mindenki kérte?
2021. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14 eü-s vagyok,akik nem vették fel az oltást őket elküldték,megmondták vagy felveszed vagy repúlsz
2021. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
23%

Szegeden dolgoztam tavaly, ott is az osszes kollegam felvette, miutan lejart a 4 honap a fertozes utan (mivel eleg sokan az elso hullamban atestek), most esztergomban dolgozom, itt is majdnem mindenki felvette.


14: ez csak szeptembertol el, de a kollegaim 99%-a meg elobb kerte ah oltast.

2021. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Es te honnan is veszed ezeket a legbol kapott szamokat? Hogy 6000 dolgozobol 4000-et zsarolni kellett?
2021. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy vagy eü-s. Közöd nincs hozzá. Vagy legalább is ilyen mogorva hozzáállással inkább ne lenne...Kell az ember az eü-be, de aki nem tud emberséges maradni az "embertelen" időkben és a saját téveszméit másokra akarja ráhúzni, annak lehet jobb nem olyan környezetben dolgozni, ahol emberek életéért felel.


Értem én, hogy nyomatni kell a propagandát és ha még feltételezzük, hogy eü-s vagy, akkor a te kis saját 10-20 fős osztályodon mindenki kérte, nem tudsz nyilatkozni az ország minden eü-s dolgozója nevében. Pont emiatt sem vagy eü-s, vagy max. beteghordó vagy takarító.

2021. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem hihető sajnos szerintem sem, hogy Szegeden mindenki kérte míg Debrecenben vagy Nyíregyházán megállt kb. 30%-on és onnantól jött a legválogatottabb undorító presszió.
2021. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!