Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az, hogy az oltotta...

Hogy lehet az, hogy az oltottak körülöttem mind betegek és az oltatlanoknak semmi bajuk?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen, /gyár/ sorra dőlnek ki a 2-3x oltottak, volt aki 2 hete kapta a 3. oltást és nem volt dolgozni azóta sem, mi szakadunk meg mert kevés az ember. Oltatlan kollegáimnak semmi baja, van köztük műszakvezető, van köztük sima roma szalagmunkás, aki szerintem havi 1x fürdik és mos kezet, de semmi baja egyiknek sem. Akik meg hordták a maszkot, védekeztek, oltattak ők mind betegek. Én 2 kínai oltást kaptam, harmadikat és a továbbiakat nem fogom kérni, elég volt, mert nem rég még gondolkodtam a harmadikon de mióta az oltottak zöme kidől és kiesik munkából nem merek kockáztatni, a 2. oltás után én is rosszul voltam pár napig, úgyhogy kihagyom a továbbiakat. A munkáltató senkit sem kötelez oltásra nálunk, így szerencsések vagyunk, neki mindegy, hogy oltott vagy oltatlan.
2021. nov. 11. 14:23
1 2
 11/12 Franken Stejn válasza:
40%
Ez jó. Azért lesznek covidosak és dőlnek ki a 3-szor oltottak, mert azok az oltatlanok, akiknek egyébként semmi bajuk, megfertőzik őket, miközben a szakemberek(!) szerint oltatlanokkal vannak teli a kórházak. Hát b.meg. XD
2021. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11.

Igen ez nagyon furcsa.

2021. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!