Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltatlanok nem félnek a...

Az oltatlanok nem félnek a deltától?

Figyelt kérdés
Akik még nincsenek beoltva, azok nem félnek, hogy elkapják a vírust és meghalnak?

2021. okt. 11. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Mindenféle mesével kábítják magukat, mint pl. a sportos életmód, a jó immunrendszer megvédi őket. És különben is kamu az egész. Nem is halnak meg ennyien. Csak a háttérhatalom játszmája ez, így akarnak még több hatalomra szert tenni. Meg hasonlók.
2021. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem félünk, ha félnénk már oltva lennénk
2021. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
23%
Át lett mosva az agyuk mindenféle konspirációs teóriával és összeesküvés-elmélettel, így nem félnek.
2021. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 A kérdező kommentje:
És egyébként miért félnek az oltástól? Mármint reálisan milyen félelmeik vannak?
2021. okt. 11. 09:57
 6/85 anonim ***** válasza:
100%

Kissé borzongató,de különösebben nem félelmetes:

https://www.youtube.com/watch?v=2KAchV-e4Y0

2021. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
81%
Én nem félek se az oltástól, se a vírustól. Nem vagyok oltva. Jöjjön aminek jönnie kell, de addig nem fogok rettegésben élni.
2021. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
72%

Nem, mert legtöbbje tudományos tényekkel foglalkozó személy, így tisztában van vele, hogy felesleges felvenni az oltást olyan vírus ellen, ami minden nap mutálódik, így rövid időn belül értelmét veszti az oltottsága, valamint olyan vírus ellen, ami 0%-kal öli meg. Ezzel szemben minden oltásnak vannak veszélyei, így felesleges kockáztatni. Továbbá az oltás is csak 0,8%-kal növeli az esélyeid, ez hivatalosan kint van a Pfizer oldalán, meg lehet nézni.


És akkor itt vannak még a tények, hogy valóban nem halnak meg többen: [link]


Tehát felesleges. Szerencsére nekem nagyon sok barátom, ismerősöm dolgozik az egészségügyben, legyen az kórházi dolgozó vagy mentős, így nagyon jó forrásaim vannak. Delta variánssal például csak az oltottak vannak tele kórházakban, mentős barátaimnak egyáltalán nem volt zűrösebb évük, azaz nem hívták ki őket többször, nem láttak egy igazán covidos fuldokló beteget sem, ellenben mióta olt a magyar nép agy nélkül, azóta napi szinten mennek ki többször oltásba belehalt vagy belebetegedett emberekhez. Én nekem is sajnos sok jó barátom szenved az oltástól, egyet ismerek, aki el is hunyt miatta. Persze maga a covid nem betegítette meg.


Úgyhogy a tények magukért beszélnek. Annyi a lényeg, hogy nem a tévéből kell informálódni az áltudományból, hanem valódi tudományt követni, valódi virológusokat hallgatni. Nekem meg ugye ezeken felül van saját tapasztalatom is így egészségügyis barátokon keresztül. Több embert ismerek, aki oltáskárosult lett, mint aki a vírusba lett volna súlyosabban beteg.


Sajnálok mindenkit, aki oltást kapott, remélem nem lesz semmi bajotok. De ne gondoljátok magatok védettnek, mert nem vagytok azok. Jó hír, hogy a vírus maga így se tud tenni veletek semmit többnyire, reméljük az oltás se fog.

2021. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
69%
Beeszaras, azért pontoznak le mert nem félek egy olyan vírustol aminek kb 0,5% esélye van hogy meghaljak. Aki fél oltasson, aki nem nem, aki ezért eliteli a másikat az olyan ember is. Mondanám hogy a bátorságot dijazni kell, de ebben az esetben nincs szükség rá
2021. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
38%

"Nem, mert legtöbbje tudományos tényekkel foglalkozó személy, így tisztában van vele, hogy felesleges felvenni az oltást olyan vírus ellen, ami minden nap mutálódik"

Ne haragudj, de te valami kibszott sötét vagy. Szavak nincsenek rá, mennyire.

2021. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!